Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Iphone 4 mikor lesz elavult?

Az Iphone 4 mikor lesz elavult?

Figyelt kérdés
Mert most vettem rá magamat,hogy vegyek egyet de félek,hogy már elavult vagy gyorsan az lesz.Mikor lesz elavult az Iphone 4?
2013. jan. 26. 14:19
 1/10 anonim válasza:
Jézusom ! Divatmajom. Ki nem sz@rja le, hogy mikor lesz elavult? Ki szabja meg mikor lesz elavult egy telefon? ha a legjobb bari akinek full extrás cuccai vannak azt mondja, hogy ratyi akkor már nem is kell? Nekem Sony W200 i telefonom van. És tudod mit? Ez már tényleg lejárt. De nem igazán érdekel. 10 éve lassan, hogy megvan a drága és pontosan elég arra amire használni akarom. Telefonálásra. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy vegyél te is ilyen "butatelefont" de azt vegyél amire szükséged van. És ne érdekeljen mit gondol a társadalom. :) Sok sikert a telefonodhoz, mert amúgy egy nagyon jó kis készülék bár 200-at az istennek nem adnék ki érte, de minden esetre biztosan nem megy ki a "divatból" egy pár évig.
2013. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De engem nem a divat érdekel!:) Csak enm akarom,hogy lassú legyen meg stb.
2013. jan. 26. 14:30
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Figyu...iphonet nem 1-2 évre vesz az ember szerintem (a normálisabbakra gondolok most,nem a divatmajmokra) és sokkal értékállob telefonok mint a fosdroidott futtato telefonok.
2013. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt a marhát...
2013. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még mindíg az iPhone 4 - emet használom , akkor vettem meg amikor kiadták , tökéletesen megvagyok vele elégedve ,több mint valószínű h még az iOS 7 et is támogatni fogja, nem lassú a telefon
2013. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is i4-et használok kb fél évvel megjelenése után vettem, szóval nem felvágásból sorbaálltam érte...amúgy első, attól, hogy valaki nem halad a korral, még nem biztos, hogy az a normális...
2013. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Majd akkor fog "elavultnak" számitani,amikor Cupertinoban úgy döntenek,hogy leveszik a frissitési listáról ..de ez még évek múlva esedékes ..
2013. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

2010-es modell. Talán jövő év őszén vagy idén ősszel megkapja az utolsó frissítését, és kész. Eddig futotta a karriere. De azért nem fog elavulni egyhamar, habár a hardvere nem számít ma már valami nagy cuccnak, de a szoftveres optimalizáltság magasan a legjobbak közé tartozik. Lassu nem lesz. De a támogatás megszűnése után egyre több dologból marad majd ki. Pl nem lesz kompatibilis 1-2 appal...stb.

u.i: Az iPhone egy életérzés. Olyan, mint a rock. Ahány ház annyi szokás, avagy ízlések és pofonok.

2013. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

kajak nem értem miért kell lepontozni, ha csak szimplán az igazságot fejtem ki...

Ha tapasztalatot, véleményt írok, akkor oké...de az előzőmben mi volt ami nem tetszett??

Bocsi az OFF-ért.

2013. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
csak irígykednek, és amúgy is...még akkor is magasan az iPhone-ok a legjobbak támogatottságban, a legtöbb vele egy idős androidos telefon jó esetben ics-t kapta meg, nem hogy még a jelly bean-t...és még kitudja, hogy mire ios 7 kijön, addigra az androidnak hány frissítése lesz, amikor a vele egykorú sgs már sehol nem lesz. amúgy szerintem elavulni nem fog, kevés olyan funkció van már, amit esetleg alkalmazásokba lehet beépíteni, tehát amihez esetleg mondjuk általánosan ios 4.3 nem lenne elég.
2013. jan. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!