Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995 azaz Telenor...

Alcatel OT 995 azaz Telenor One Touch S-ről vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan szempontból jó kis telefont,ami jó fotókat készít ( élvezhető minőségű legyen),szép és nagy a képernyője,közösségi oldalak nézegetésére,skype-olni.

Egyszóval egy fiatal igényeit kielégítő telefon lenne?

Nem melóhoz kéne.


Azt írják,hogy kezdő okostelefon használóknak ajánlják,de nekem pl. ennél rosszabb a mostani mobilom,kevesebbet tud,és megvagyok elégedve a tudásával.Gondolom ez már többet tudna annál.Annyira nem lehet alap mobil,ha van elöl-hátul kamerája,5MP és vakus,valamint jó a procija.

Vélemények?

Volt már alcatel mobilom,és elégedett voltam vele.

Csak a márkája miatt ilyen olcsó?Vagy miért?


2013. jan. 27. 09:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

a kamerája nemjó, világos lakásban is szemcsés képeket csinál. Kint a "szabadban" már tűrhető, de lakásban fos.

Inkább vegyél sola-t

2013. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nincs rá pénzem sajnos.
2013. jan. 27. 09:22
 3/17 anonim ***** válasza:

igen, sztem a márka miatt olcsóbb

ha ugyan ennek a telefonnak az elején sony, vagy samsung lenne, drágább lenne...

2013. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyet akartam venni, de végül ezek miatt, és mert láttam élőben, lemondtam róla. Vegyél helyette inkább.


Sony Xperia U-t.


Egyetlen hátránya hogy "csak" 8GB tárhellyel rendelkezik, amit nem lehet bővíteni, cserébe viszont azért mégiscsak Sony, ráadásul nagyon jól sikerült rá az Android optimalizálása, és nagyobb játékok (Mint tegyük fel a Vice City, ami iphone 4-en nagyon szaggat) gyönyörűen futnak.

2013. jan. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Én még csak interneten nézegettem a telót,miért nem tetszett élőben?

Nekem a mérete nagyon tetszik,mert nagy a kijelzője,illetve,hogy inkább négyszögletesebb alakú.

2013. jan. 27. 09:28
 6/17 A kérdező kommentje:

Oldalról nézve milyen "vastag" lehet,én nem látom neten olyan bumszlinak :D


Vékonyabb vagy inkább vaskosabb oldalról a telefon?

( aki már látta élőben)

2013. jan. 27. 09:32
 7/17 anonim ***** válasza:

Mert ráraktuk a GTA III-t ( Most kövezzetek meg, én ezzel mérem egy telefon sebességét ) és egy darabig valamennyire jól vitte, viszont egy csomószor úgy lefagyott, hogy a képernyőből színes hangyafoci lett, és semmire nem reagált, csak az akksi kivételre. Pár widgetnél már szaggat. ( Haverom telefonja teljesen gyári volt, semmi módosítás, mivel rögtön a vásárlás után tettük rá a játékot. )


Én is mindenáron meg akartam szerezni, de ha utánanézel, rájössz, hogy egy Xperia U-val sokkal jobban jársz. :)

2013. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Itt a kép oldalról: [link]
2013. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi,én is U-t szerettem volna,de sajnos nem állok úgy anyagilag,hogy megtudjam venni.

És a szolgáltatónál ahol számlás vagyok,nem is árulják :S


Köszi a képet oldalról,én is rákerestem oldalról,de nem találtam képet róla.De tetszik!Nem olyan vaskos,tetszik.


A játékok bevallom nem annyira érdekelnek,nem baj,ha nem fut rajta sok játék,mert egyáltalán nem szoktam telefonon játszani,viszont zenét mindig mobilon hallgatok ha utazom.

Ez viszont fontos szempont.

Illetve,hozzátenném,hogy nekem olyan 2 évet ha kibír a telefon bőven jó,sajnos általában ennyit bírnak nálam a telefonok,vagy megunom,vagy leejtem :D

2013. jan. 27. 09:39
 10/17 A kérdező kommentje:
És amúgy ilyenek,mint viber,skype,fb,bkv alkalmazás,mind rendesen mennek rajta? :)
2013. jan. 27. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!