Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinálnátok egy Xpéria...

Emy95 kérdése:

Mit csinálnátok egy Xpéria 8-as telefonnal ha elfelejtenétek a jelszót?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Xpéria 8 - om van. Elfelejtettem a telefonjelszavamat és a kérdésre a választ is. Nem tudnátok megmondani hogy mi a teendő ilyenkor?


Előre is köszi



2013. jan. 27. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
ismerősöm is járt már így. elvitte a mobilt egy hozzá értő emberhez. azt most nem tudom h mobiloshoz vitte v csak egy hozzá igencsak értő emberkéhez, de az a lényeg h pc-n át fel tudta törni.
2013. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hard reset.
2013. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és azt hogy kell?? (elég analfabéta vagyok ilyen helyzetben :/ )
2013. jan. 27. 10:42
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:
Flashtoollal húzd újra a szoftvert
2013. jan. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
????? azaz???
2013. jan. 27. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:

itt egy kis segítség mert látom nem értetted a előző válaszát. :)

[link]

vagy ha még ez se elég segítség akkor a program használatát bemutató videókat találsz még bőven YT-n, meg beírod a gugliba h flashtool és a telód szériáját ami jelen esetben x8 és letöltöd a programot. a gépet összekötöd a mobillal és hajrá

2013. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!