Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyit fog...

Szerintetek mennyit fog csökkenni az Iphone 5 ára? 200ezerét még nem éri meg nekem megvenni, viszont nem tudom várjak-e ilyesmire. Mondjuk nyárig szerintetek fog valamennyire lejjebb menni az ára?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha lesz olyan hogy iphone 6 akkor biztos
2013. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
úgyse fog. max 5-10ezerrel. esetleg akkor csökkenne, ha a maradék i4-eket és i4s-eket levennék a polcokról.
2013. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miért akarsz mindenáron ilyet.

Vegyél egy Samsung Galaxy S Advance telót és megoldódik minden gondod.

2013. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az androidot..
2013. jan. 28. 16:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg most ahogy utánanéztem a telefonnak amit írtál,nem tűnik valami erős telefonnak...akkor már inkább valami HTC.
2013. jan. 28. 16:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Iphone 5 helyett ne is vegyél s advance-t.

Egy) az s advance árán minden téren jobb az xperia p

Kettő) se a p se az s advance nem közelíti meg az iphone 5 tudását.

Ezzel nem az iphone 5-öt reklámoztam, csak tényeket mondtam.


Viszont szerintem az iphone 5 ára nem nagyon fog lemenni az iphone 6 kehjelenéséig, legfeljebb akkor, ha a konkurencia nagyon megszorongatja.


A másik az, hogy szerintem az iphone 5 helyett inkább vegyél egy xperia z-t, mert az minden téren jobb, és annak az ára 180000-ről elég gyorsan le fog menni.

2013. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hivatalos apple kereskedőknél most is lehet kapni olcsóbban. Bár azoknál kérdéses lehet a garancia, illetve inkább az, hogy valóban új készüléket kapsz, ami még nincs aktiválva. Viszont ezt a vásárlásnál könnyen lehet ellenőrizni. Ha új akkor él rá az apple garanciája, onnan amikor aktiválod.


A hivatalos ár csak akkor fog csökkenni, hogyha jön a következő. Esetleg valamelyik szolgáltató csökkentheti az árát.


Vagy vehetsz még használtan.

2013. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen,én is még egy xperián gondolkoztam..
2013. jan. 28. 21:29
 9/9 A kérdező kommentje:
megnéztem az xperia z-t...hát szerelmessé tettél:D
2013. jan. 30. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!