Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a megoldás? Frissítet...

Mi lehet a megoldás? Frissítettem az iOS-t de valami nem működik és nem tudom befejezni az iPhone aktiválását. (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát: frissítettem az iPhone 3gs-emet iOS 6-ra 4-ről. Viszont a frissítés közben kiderült, hogy nem gyárilag független, és ha frissítem akkor az amúgy tmobile-os telefon nem fog már működni az én telenoros kártyámmal, mert elveszik a függetlensége. Mikor lezajlott a szoftver letöltése, stb. akkor utána be kell kapcsolni, aktiválni. ( ehhez wifit kér). Ekkor kiírja pár perc után,mikor aktiválni próbálom,hogy ,,az iPhone készüléke nem aktiválható, mert az aktiválási kiszolgáló ideiglenesen nem érhető el..." többször rányomtam, hogy újrapróbàlkozás, de a vége mindig ez. Most kivettem a telenoros kártyát, hátha azért nem sikerül , mert már nem független, es más szolgáltatoval nem aktiválja. De ugyan az a helyzet... Most lehet,hogy SIM nélkül nem megy az egész művelet? Megpróbáljam valami tmobile-ossal? Ha bármi ötletetek van, kérlek írjátok meg.

2013. jan. 28. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
hát ha t-mobile függő, akkor nem fogod mással aktiválni. unlock meg sztem még nincs ios 6ra.
2013. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!