Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letöltöttem, és telepítette...

Ha letöltöttem, és telepítettem az Adobe flash player alkalmazást, és továbbra sem tudok megnyitni flippbookokat pl akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy béna vagyok..de már ezer éves nehezen megy nekem ez az okostelefonozás.Viszont ha megyek tanítani szeretném előtte átolvasni az anyagot..mondjuk az NTK.hu-n.

Köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 29. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltálán milyen okostelefonról beszélünk?
2013. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Samsung galaxy S3.
2013. jan. 29. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez kell hozzá:

[link]

2013. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja hogy okosteló. Akkor nem ez.
2013. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Off (és nem a kérdezőnek szól): valaki megint sok pénzt kaszált azzal, hogy ilyen színes, szagos valamit hozzon össze, ami tényleg jól néz ki, de a Flash miatt egy több számítást igénylő technológiához kötődik és mint az ábra is mutatja bizonyos készülékeken nem működik. Valaki tudja, hogy a lapozáson kívül tudnak-e még ezek a könyvek valamit, ami egy jól bevált szabvány a PDF nem tud?

On: a problémádban nem tudok segíteni sajnos, nincs tapasztalatom a telefonnal.

2013. jan. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Olyan böngészőből próbálod használni ami nem tudja a flash-t pl. Chrome

2. Az androidra elérhető flash player tudomásom szerint nem a legfrissebb és mivel leálltak vele, ezért frissíteni se lehet. Tehát ha az oldal megjelenítéséhez frissebb verzió kell, akkor nem tudod használni.

2013. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!