Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék szoftverfrissíré...

Hogyan tudnék szoftverfrissírést Samsung Galaxy Spicára? (GT-I5700)

Figyelt kérdés
Egy olyan problémám lenne hogy elvittem elvileg a szoftverfrissítéshez értő emberekhez a Spicámat és minden oké csak félig angol a menüje.. Kerestem hozzá magyarosítást meg valami más Android verziót de nagy részt csak angol oldalon találtam. Magyarosítást egyáltalán nem. Az android 2.0-nak valami másik változata let feltéve rá. Ja azt kihagytam hogy minden képkeret vagy képszerkesztési lehetőség eltűnt. Valaki esetleg tudna segíteni hogy mit és hogyan csináljak. Találtam egy olyan oldalt ahol meg tudnám csinálni.. csak valamiért az a szoftver nem ismeri fel a telefonom! Kérem valaki segítsen.

2013. jan. 30. 17:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!