Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj? (xperia x8)

Mi lehet a baj? (xperia x8)

Figyelt kérdés
Hozzá kezdtem már jó pár órája a szenvedéshez, amit az okoz,hogy nem tudom frissíteni 2.1-es androidról 2.3-asra a telefonom. [link] nem tudom bemásolni azt a 3 fájlt, már itt van vagy 4 program amivel be lehetne, de egy sem jó. RÁNGAT AZ IDEG! :@ nagyon szeretném frissíteni, mert egy csomó új dolog rajta lehet, még mindig ez a sz*r Market van rajta a Google Play helyett :( valaki segítsen,mert az ideg meggyilkol!!!!!!!!

2013. jan. 30. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

megcsináltál mindent a leírásból:

-root

-rootexplorer telepítés

-xrecovery fájlok kicsomagolva fent a memória kártyán

-rootexplorer indít system/bin mappa megkeres írás engedélyezés másolás

mi nem megy?

2013. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
betudtam lépni a recoverybe, megcsináltam amit írt, remélem,hogy jó lesz, most kapcsol be, ami kb 5 perc azt írták..:)
2013. jan. 30. 21:31
 3/5 Beviz Elek ***** válasza:

Èn a helyedben flashtoollal csinàlnàm, mert sokkal gyorsabb ès egyszerübb.


[link]


Itt megtalàlod a progit, a gyàri romot (ha elrontanàd, 3 perc alatt visszahozhatod!).

Ezzel tudsz rootolni, xrecoveryt telepìteni (1-1 gombnyomàs), rendszer apk-kat törölni.

A kivàlasztott rom leìràsàban nèzd meg, hogy xrecoveryvel vagy cwm recoveryvel kell telepìteni!


A flashtoollal eljutsz az xrecoveryig. Utàna ha kell, telepìted a cwm recoveryt (ugyanùgy mint a romot!). Ezutàn pedig mehet a rom telepìtèse

2013. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20 perce csak a sony ericsson felirat jelenik meg:S
2013. jan. 30. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor valami nem jó, flashtool-al tegyél vissza egy gyári romot
2013. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!