Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért alakult ki ez a "ha...

Miért alakult ki ez a "ha iPhoneom van, akkor menő vagyok" dolog?

Figyelt kérdés
Oké, hogy jó telefon meg drága, de annyi más jó és drága telefon van még rajta kívül. Osztálytársaim is iPhoneokkal menőznek és kérdezik tőlük, hogy "úú, iPhoneod van?" Most komolyan, miért ennyire menő ez?
2013. jan. 31. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert az iphone a legdrágább,ha telik rá menő vagy.
2013. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ezért többek közt:


már az első részlet se megy:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na nem már.. Most nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek..
2013. jan. 31. 19:49
 4/14 anonim ***** válasza:

Anno jó volt, mikor még régi recesszív kijelzős telefonok voltak, meg az iPhone.. Aki tudatosan vásárol, az nem vesz almát.. A tizenévesek pedig azért vesznek/szereznek, mert látják máshonnan. Szerinted miért vannak ilyen márkás xar sapkákban/cipőkben? Ez szinte a mai divathoz tartozik.. Múltkor írt 1 15éves lány ki 1 kérdést, és azt sem tudta, hogy mit vesz, de mindenáron szifon 3g-t akart venni, mert az menő..

Akinek van esze/fel eszmél, akkor láthatja, hogy a konkurencia sokkal többet ad, sokkal olcsóbban.. De még 1 darabig nagy márka lesz ez az egész, de minden dolog elmúlik egyszer.

2013. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert a média és a marketing divatterméket csinált belőle.Státuszszimbólum lett belőle.
2013. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó telefon. Nekem akkor volt iPhonem mikor még azt sem tudták mi az. iPhone 2-es. Azóta már csak nevetne más rajta, de akkor még jó volt.
2013. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
de minek kell az ilyen kérdéseket nyomatni orrba-szájba? már vagy 2 hete ez megy...ez kb provokáció...mert másra nem jó...3 fajta ember van...van akinek nincs, az van te, és nem érted mi a jó benne...van az a réteg, aki azért veszi, mert az kell neki, és rendesen használja is(mint én, és nem divatból a legújabbat, vagy egy i4-em, és bőven megfelelő), és van a 3. réteg, aki divatból megveszi a legújabbat, mert anyuci kifizeti neki, és hogy miért menő...igazából nem az, csak akinek nincs, irígy rá...ennyi a lényeg. én nem irígykedek se arra, akinek újabb van, se arra, akinek sgs3-ra van pénze, mert ugyanazok a rétegek vannak.
2013. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Szóval ezzel azt mondod, hogy mivel még suliba járok, nem lehetett zsebpénzem, amin saját magam megvettem a Note 2-m..

Nem divatból vettem. Ha ilyen készüléket lehetne úgy venni.. érdekes lenne.. :D

Csupán azért vettem, mert sok lehetőség van benne, és én azért vettem, hogy használjam.

2013. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És a zsebpénzt nem a szüleid adták?
2013. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7es vagyok és mondtam, hogy ott is ugyanezek a 3 réteg van, van akik szintén azért vesznek mást, mert ki is használják...zsebpénz dolog meg tényleg kinek mi...régebben én is úgy "vettem" telefont, de mostani már saját fizetésből van. egyszerűen a kérdésre az a válasz, hogyha nem lennének ilyen kérdések, és nem túrkálna senki a másik pénztárcájába vagy szokásainál, akkor nem lenne menő az sem, hogy iPhone-ja van valakinek vagy másik, hiszen senkit nem érdekelne.
2013. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!