Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki rendelt már Angliából...

Belur kérdése:

Valaki rendelt már Angliából telefont? Vélemények west union utalással nagyon necces rendelni előreutalással?

Figyelt kérdés
találtam egy embert aki olcsón adja angliába a telefont azt mondta személyesen nem lehet átvenni mert mondtam neki hogy barátom a héten kint van elmegy hoz és azt mondta csak postán küldenek személyes átvétel nincsen és hogy holnap utaljak előre west union utalással mint barátnak utalnám ki a pénzt de így akkor felveszi és rábírja fogni hogy csak adtam neki lóvét vagy kinek mi a véleménye erről? Valaki vett már angolból így telefont?

2013. jan. 31. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy.

Erre nem lehet mást mondani.

Tudom hogy lepontozol, de ez az igazság.

2013. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd. Western Unionon keresztül max a családtagjaidnak utalj pénzt.

Ha van a csókának PayPalja az már jobb, de szerintem kamu. Angliából is lehet postai utánvételes csomagot küldeni ( akkro fizeted ki ha megjött a csomag ).

Szerintem ez az ügylet nem tiszta.

2013. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a fura hogy nem lehet személyesen megevni ilyenről még nem hallottam
2013. jan. 31. 20:43
 4/15 A kérdező kommentje:

ezeket a képeket küldte a megrendeléshez hogy fizessek de nekem gyanusak főleg a második nagyon pixeles


[link]



[link]

2013. jan. 31. 20:50
 5/15 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tudja hogy olcsón akár többet is hol lehet szerezni mobilt ?
2013. jan. 31. 20:59
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit guglizzad mán ezt az átverős témát... sok lelkes balek siratja a pénzét, akiknek megállt az agyműködésük az olcsó árcédula láttán.
2013. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Létező cégnek tűnik, 2011-ben alapították. Ügyvezető egy bizonyos Ghaffar Ahmed. Előtte 2009-2011-ig egy hasonlóan "nagynevű" cég vezetője volt. (PRESTIGE CLAIMS & HIRE LIMITED).


Vagy paypal, vagy semmi...

2013. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha mindenképpen egy arabbal akarod átveretni magad, inkább sétálj egyet a pesti belvárosban bamba turistának öltözve, egyszerűbb és gyorsabb.
2013. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Van még egy egy amerikai cég ők is western union keresztül kérnek pénzt és van angliába is boltjuk hogy onnan kapjak telefont ez a weblapjuk vagy ez is ilyen kamu dolog


itt a weboldal: [link]

2013. febr. 1. 07:12
 10/15 anonim ***** válasza:

Kiváló érzéked van arra hogy számos módját találd meg arra hogyan szivasd meg magad.

Ez egy kissé kifinomultabb mint az első átverés.


A főoldalon lévő fotók:

Az első a Werizone egyik üzlete. Tudom mert voltam már náluk a tesóm mobilja miatt.

[link]

A második kép innen van, a felirat cseréje gyerekes módon kivitelezve.

[link]

A harmadik egy srácot ábrázol aki elsők között vásárolt a 4S szifonból, ez is bejárta a világsajtót annak idején:

[link]

A Galaxy S III doboz kommersz fotó, az utána következő almás telefon viszont megint egyedi: a PCMAG magazin irodájának ablakában készült fotót rakták ide (ha lapozol a képek között, rájössz hogy az utca háttér elég egyesi):

[link]


A többi kommersz termékfotó.

Miért van az ha feltesz fotókat egy üzlet, hogy a fotók mind hamisak?

Gondolom már sejted.

2013. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!