Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ingyenes skype androidra?

Ingyenes skype androidra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az volna a kérdésem hogy skypot androidra ingyenesen fel lehet-e rakni? El kezdtem telepíteni de itt fizetési beálitásokat ír, sajnos nem jó az angolom ezért nem teljesen értem hogy mit akar. Tehát a kérdésem hogy lehet ingyenesen skypot használni androidos telefonon? És ha igen olyat lehet hogy egy olyan valakivel tudjak beszélni aki asztali számitógépről használja a skypot? (nem chat)A válaszokat előre is köszi



2013. jan. 31. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ingyenesen letölthető, de a használatához netkapcsolat kell, mert adatforgalmat generál.

És igen, tudsz úgy beszélgetni valakivel, hogy az illető számítógépről skype-ol, te pedig telefonról.

2013. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A skype - skype között a kommunikáció ingyenes, illetve ha mobilnet díja ha azon használod.

A skype tud megfeleő összegért normál telefonszámok felhívására is

2013. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Állítsd be a magyar menüt!Amúgy,ingyenesnek kellene lennie.-PLAY áruház
2013. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, el akadtam. amikor rá megyek a letöltésre [link] ezen a linken akkor ki ír egy ilyet: Ön még nem használta a google Play Áruház alkalmazást (a fehér bevásárlótáska alkalmazásikon) eszközén ezzel az e-mail fiókkal. Most a telefonomon egy fehér bevásárlótáska ikont kéne keresnem? Mert akárhogy nézem nem találom:P
2013. jan. 31. 21:06
 5/9 bp1985 ***** válasza:
2013. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a telefonon még nem vagy bejelentkezve a google play-re a gmail fiókoddal, akkor nem fogod tudni letölteni.


Illetve ha a számítógépedről indítod el a letöltést, a telóra akkor is kell aktív netkapcsolat, hogy az alkalmazás letöltődjön rá.

2013. febr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A skype MOBILRA fizetős. Felraktam és kreditet kért az adat alapú ingyenesnek hazudott hívásokért is. KUKA. Inkáb KakaoTalk, az tényleg ingyenes. A viber halott, kicsöng mindig, akkor is ha az illető letörölte hónapokkal ezelött az alkalmazást. Vagyis úgy hallod mintha kicsöngene
2013. febr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Butaság amit az utolsó írt.

A skype és skype között a hívás bármilyen eszközről ingyenes max. adata forgalmat kell fizetni.

Ha a skyperól telefonszámot hívsz akkor azért fizetni kell.

2013. febr. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Üdv!


Skype ingyenes!! Barátommal teszteltük, és amúgy is ingyenes! Arra kell figyelni, hogy wifi kapcsolatod legyen. Ahogy előttem is mondták, skypeot skype-ról ingyen hívhatsz, amúgy tök mindegy, hogy telóról telót, vagy telóról gépet, vagy gépről telót, nálunk mindegyiknél tök jól működött. Ha androidos telód van, de nincs mobilnet előfizetésed (ezt szolgáltatótól kapott papírokon tudod megnézni, ha nem tudod tessék utána érdeklődni!), akkor alap, hogy letiltod a mobil netet, különben eszméletlen összegeket képes kiszámlázni a szolgáltató, nem a Skype... Play áruházból más alkalmazást töltöttél már le? Ha le akarsz tölteni egy alkalmazást célszerű működő wifi-kapcsolattal tenni ezt, és akkor nem megy le a mobil net kereted...

2013. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!