Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy xperia x8 am a haverom...

Van egy xperia x8 am a haverom a képernyözár mintát tul sokszor probálta feloldani ezért a telo teljesen le zárt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meg kéne válaszolnom egy kérdést amire még én adtam meg a választ de fogalmam sincs mit válaszoltam vagy az email címemet is megadhatnám de azt nem fogadja el.
2013. febr. 1. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Keresd meg a neten h. melyik gombkombinációval lehet HARD RESET-elni, csináld meg, de előtte sajnos el kell köszönnöd minden adattól ami nem SIM-en vagy SD-n volt. Mivel X8ról van szó annak nincs nagy belső tára, szal inkább a programjaid meg a beállítások úsznak.

A HReset után totál gyárira áll vissza.

2013. febr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vársz egy kicsit és berajzolod a jó mintát!

A biztonsági kérdés csak akkor kell, ha nem akarod kivárni a 30 mp-et az 5 rossz minta után!


Ha a tiéd az a telefon, akkor már fel tudod oldani...

:D

2013. febr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Telefon kikapcs, alsó bal és jobb gomb egyszerre lenyomva tart, és bekapcs benyom. Ezt a 3at tartod sokáig így egyszerre, aztán feldobja a boot menüt, ott "reset"-et kiválasztod. Asszem hangerő gombal tudsz fel le mozogni.

GSM-ben dolgozok, nem fog feloldani, ez marad ilyen. Napi 10et nyitok ki kb :)

2013. febr. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor csak olyan megoldás van ami töröl mindent?
2013. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítségeteket!!

a második komentelönek! minta felrajzolásra már nincs lehetőség mert 20 szór elbaszta

2013. febr. 1. 08:24
 6/11 Beviz Elek ***** válasza:
Boot menü x8-on? Az a gombkombinàció a csökkentett mód. Minden àltalad telepìtett apk-t mellöz ès ùgy indul a teló. Egy próbàt megèr. Hard reset asszem nincs rà (vagyis mèg nem hallottam), de ha nincs màs megoldàs, akkor pc companionnal, seussal, wotannal vagy flashtoollal visszaàllìtható gyàrira (ùj szoftvert teszel fel)
2013. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az a baj a pc companionnal h hiába dugom rá nem működik mert ugye le kéne húznom az értesítéseket felűről de ezt nem lehet mert le van zárolva....:(
2013. febr. 1. 15:06
 8/11 A kérdező kommentje:
ja és keresgéltem de x8ra valóban nincs hard reset
2013. febr. 1. 15:08
 9/11 Beviz Elek ***** válasza:
63%

Pc companiont elindìtod. Support zone. Szoftverfrissìtès. Kiìrja, hogy nincs csatlakoztatott teló. Az ablak, ahol kiìrja, kb az alja felè tartalmaz egy olyan rèszt, hogy "a telefon javìtàsa"'. Ez kèkkel lesz ìrva. Rànyomsz. Okè, tovàbb, pipa, èrtelemszerüen amit kèr. Egyszer tölt egyet, beadja az összes telót, kivàlasztod a sajàtod. Elökèszìti a frissìtèst. Amikor kiìrja, a talót kikapcsolva feldugod a gèpre ès közben folyamatos visszagomb. Ìgy màr megcsinàlja.


Nèha elöfordul, hogy nem tud csatlakozni a szerverhez. Ezèrt jobb a flashtool. Letöltöd a progit, a teló szoftverèt, a drivereit, majd net nèlkül.felrakhatod 3 perc alatt

2013. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kukor Ilona válasza:
Beviz Elek a leírás nagyszerű,köszönöm, tökéletesen működő verzió. Sikerült visszaállítani vele eredeti állapotba az ismerősöm telefonját.
2013. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!