Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam az interneten iphone...

Adidas kérdése:

Találtam az interneten iphone 4s 32GB független aktiválatlan telefont 2 éves apple garanciával Szerintetek eredeti?

Figyelt kérdés
egy fekete és egy fehér van belőle! Azt mondta az eladó a boltja becsődölt, kell neki a pénz ezért ide adja beszerzési áron 85 ft/db! Szerintem nem eredeti, és írtam neki h csak úgy veszem meg ha küld egy elismervényt h vállalja a felelősséget abban az esetben h nem eredeti vagy valami gond lesz vele! Mondtam neki előbb elküldi a nyilatkozatot aláírva kitöltve személyes adataival! Szerintem elég hihetetlen, a telefon adatai tudatában hogy ilyen olcsó holott simán érhet 130-150 ezret! És utánvételbe küldeni mivel kellene mind a 2 készülék azt mondta így állja a postát! Ha a postás kihozza utánvételbe kibonthatom mielőtt kifizetem, és ha látom h nem eredeti visszaküldöm? Szerintetek kamu? Mit csináljak? Hülye, idióta válaszokkal kíméljetek meg! ELŐRE IS KÖSZI!
2013. febr. 2. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne bízz benne! Kamu.
2013. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"s írtam neki h csak úgy veszem meg ha küld egy elismervényt h vállalja a felelősséget abban az esetben h nem eredeti vagy valami gond lesz vele"


Két dolog: az eladó hülye lenen ha kiadna magáról bármilyen személyes adatot.

Te egyébként hogy ellenőriznéd az adatok hitelességét? Sehogy.


Ha a telefonnal nem kóser valami akkor az operátor úgyis letiltja és nem érdekli az, hogy te jóhiszeműen jártál el. Ha pedig a telefon bűncselekményhez kapcsolódik a rendőrség lefoglalja.


Fentiek esetén te csak polgári peres úton tudod - illetve van lehetőséged - visszaszerezni a 85e Ft-dat. Egy becsődölt boltot hiába perelsz...


Egyébként a iPhone 4S beszerzési ára ( új telefonról beszélek) több mint 85e Ft. Sajnos pontos árat nem mondhatok neked, de hidd az összeg több.


Azt kell mérlegelned, hogy meg ér neked egy akkor a kockázatot az ügylet, hogy baj esetén elveszíthetsz 85 Ft forintot. Fogd fel úgy, hogyha boltban vennéd ( mondjuk 140e Ftért - mondtam egy árat ) akkor a 55e Ft különbség a kockázati "felár".

2013. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Már lemondtam a vételt !! :)
2013. febr. 3. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!