Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 2 és...

Samsung galaxy note 2 és nokia c7 kamera?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egy Note 2-t és láttam olyant aki azt mondta,hogy a samsungnak gyenge a kamerája lehet 64 megapixeles is.Hát unokatestvéremnek egy nokia c7-e van ami ugyebár csak Hd-ba vesz ugyanugy 8 Mp-s de gyönyörű képeket csinál és videót mikor megláttam amit készitett vele olyan érzésem volt mintha élőbe lett volna az egész.Videókon néztem már kamera tesztet note 2-ről de élőbe sokkal jobban látszik magán a telefonon mint a gépen.Szóval én szerintem jobb a Note2-é a kamera a kép videó főleg videó mivel Full hd-ban vesz.Ha a c7-nél is jobb a kamerája hát akkor elképesztő szép lehet az egész.

2013. febr. 3. 15:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis az a kérdésem,hogy ugyebár leszólják jópáran a kameráját a samsungnak de ettől függetlenul sztetek melyik a jobb?(Azért is kérdem mert aszem idáig a Nokia Lumia 920 vezet kamerába mivel láttam összehasonlitast Note 2-vel és jóval szebb a Lumia-nak mielőtt azt mondanátok olyat vegyek vennék de nagyon nem tetszik a windows 8 op. rendszer)
2013. febr. 3. 15:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb mobilos kamera van a Note 2-ben (meg az SGS3-ban is ugyan ez van). Ennel csak a PureView 808 es a lumia 920 kameraja jobb. De mobilarenan van is fent kameraosszehasonlito teszt.
2013. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A lumiat csak ugy belekevertem az lenne a kérdés hogy nokia c7 vagy note 2 készit szebb jobb képeket/videókat
2013. febr. 3. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
A Nokia C7-ben egy fixfokuszos kamera van, ami kb. sz*rt sem er... ne is hasonlitsd egy Note 2-hoz ha megkerhetlek :)
2013. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az akkor jó,mert a c7 képei meg videói is gyönyörűek hát akkor a note2-é sokkal jobb erre voltam kiváncsi:)))
2013. febr. 3. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!