Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonotok van?...

Milyen telefonotok van? Szeretitek? Mit gondoltok a lentebb felsoroltakról?

Figyelt kérdés

black berry torch 9800, alcatel OT 995, nokia lumia 800

Ezeken a telefonokon gondolkodtam eddig mindegyikben van pro és kontra nem tudok dönteni más telefon ötletek is érdekelnek!

A válaszokat köszönöm, zöld jel megy minden válaszolónak:)


2013. febr. 3. 17:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam még a kérdésemből a zte grand x in-t is.
2013. febr. 3. 17:59
 2/8 anonim válasza:
Nekem az Alcatel 995 van, imádom! :)
2013. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

BB: semmiképp (esetleg majd a BB10-es telefonok, de ezt semmiképp sem szabad megvenni)

Alcatel OT995: áráért az egyik legjobb telefon, nem nagyon lehet rá panasz

Lumia 800: gyors, erős telefon, de a WP7.8 nekem nem lenne elég

ZTE Grand X In: nem vennék x86 alapú telefont, mivel szinte az összes telefon és tablet (kivéve Win8 tableteket) ARM alapú, így azokra írják a programokat, így kompatibilitási problémák akadhatnak.

2013. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most jelenleg egy SE K310i, mint átmeneti telefon. Előtte egy SE Live with Walkman volt, a következő egy Xperia SL lesz. A választékból én az OT-995-öt javasolnám. De ha lehet más is, akkor Sony Xperia Sola, vagy használtan P.
2013. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sharp ads1

Igen, mert csak az alapfunkciókra van szükségem.

Mindegyiknek megvan az előnye, hátránya attól függően ki-mire használja.

2013. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nos nekem a fő szempont,hogy az internet ne akadjon. Szépen fényképezzen,sötétben is. Fájlküldésre alkalmas legyen (tudom a lumián nincs ő inkább külső szempontok alapján tetszik nekem)
2013. febr. 3. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Xperia U-m van, és nagyon kedvelem. Ezek közül meg vagy a grand x in-t, vagy a lumia 800-at ajánlom, attól függ, milyen rendszer kell.
2013. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,és a továbbiakat is:)) Örülök hogy feltettem a kérdést mert kezd saját magamban is körvonalazódni,hogy milyenre is lenne szükségem fontos,hogy könnyen gyorsan tudjak írni vele ezért a qwerty billentyűs is jó lenne de a nagy képernyőkért is odavagyok és fonos is lenne:))
2013. febr. 5. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!