Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blue Mobile tapasztalat?!

Blue Mobile tapasztalat?!

Figyelt kérdés

Olvastam egy fórumon, hogy a számmegtartásos belépés átverés, azaz nem működik. Csak letiltják az előző szolgáltatótól a SIM-et, majd csak ígérgetik, hogy megoldják a problémát és/vagy visszahívnak.


E-mailekre nem reagálnak, LIDL-ben senki nem tud semmit.


Arról viszont senki nem ír sehol, hogy találomra vett egy SIM-et egy véletlenszerű számmal, használja is és meg van elégedve a 33 ft-os percdíjjal.



2013. febr. 4. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyat ne is keress hogy a 33 forinttal megelégedett tömegek ódákat zengenek.


A LIDL mitől tudna bármit is? Nekik semmi közük hozzá, a néven kívül.


Ha érdeklődni akarz, megteheted:


[link]


Én felhívtam, azt mondták minimum 10 nap az átállás.

Azaz számolni kell vele előre.

Akkor vannak gondok ha az előző szolgáltatónál tartozást halmoztak fel és az előző szolgáltató még nem írja alá a szükséges dokumentumokat, de a számot már letiltották.

Szóval azok panaszkodhatnak akik sárosak.

2013. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudsz olcsóbbat 33 Ft-nál kártyás tarifában nappal?


Én csak olyanokat találok, amiben időszaki díjat kell fizetni, majd csak azután lesz olcsóbb a hívás. Számolgattam, hogy ezek több perc lebeszélését teszik lehetővé, viszont csak akkor érik meg, ha egy hónap alatt beszéled le a 3500 Ft-os feltöltésed... Akkor már el lehet gondolkodni az előfizetéses tarifán.


Másik eset, hogy csak akkor olcsó, ha mindkét fél ugyanabban a csomagban/akármiben van, ami azért lehetetlen minden irányba.


Különben az sem tiszta, hogyha 30-as számmal Blue Mobile-ost hívok (ami szintén 30-as) hálózaton belüli hívásként fizetek-e érte. :D

2013. febr. 4. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:

A Blue Mobile mögött a T-Mobile áll, ha jól tudom, a cég felében tulajdonos, a szolgáltatást Ő végzi. A Lidl csak a márkanevet és az ügyfeleket, azaz a disztribúciót biztosítja.

Persze, hogy van a perc alapú 33 Ft-nál jobb percdíj, de valamit valamiért, érdemes akkor már előfizetést választani. A 3500 alatt is vannak már előfizetések, ha érdekel, segítek, írj privátban. Szia!

2013. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hiába áll a Blue Mobile mögött a T-Mobile és az körzetszámok 30-asok, attól még hálózaton belüli hívásnak nem kezeli, mert két külön cég. De csak szerintem...
2013. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!