Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy tabletnél sokat számít...

Egy tabletnél sokat számít az, hogy 1, vagy 2 magos a processzor? A 2 magos mennyivel gyorsabb?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, hogy számít, mert minél több magos, annál erősebb
2013. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jófej:D ***** válasza:
A kétmagos tableten akár az újjabb játékok is mehetmek. Pl. A gta 3 megy. Gyorsabb. Azt nem tudom mennyivel.
2013. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem :D köszi :):) amugy 2X 1,5 GHZ-s tablet, és sima 1,5 GHZ-s között kellene választanom.. akkor a 2X-eset választom! köszi :D jófejek vagytok
2013. febr. 4. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:

háát kérdező azért gondold át! Jó a kétmagos erő van benne csak egy nagy hátránya van h rendkívülien gyorsan merül tőle a tablet.

Ismerősöm is ilyen kérdéssel ált elém 3 hónapja és ő a 1.5 GHZ-s et vette és meg kell hogy mondjam eddig nem akasztotta meg semmi.

2013. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az eladó szerint teljes használat (WIFI, Filmek, játékok stb.) mellett is képes 5-7 órát kibírni töltés nélkül :D
2013. febr. 4. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
számít, de nem csak az. és a normális gyártók az akkut is úgy méretezik, amilyen a hardver. nekem simán kibír 6-7 órát, ha folyamatosan nyúzom, és 2 magos 1,5 Ghz-s. de pl játékoknál nem árt, ha egy erősebb fajta gpu van benne, illetve a ram mérete is.
2013. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem :) köszi... és a RAM-ot hogyan lehet növelni?
2013. febr. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!