Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok a WP7-es HTC...

Hogyan tudok a WP7-es HTC Radar készülékre . Xap alkalmazást feltenni közvetlenül? (sideload, jailbreak, dev unlock, root)

Figyelt kérdés
Nem találtam működő megoldást. Nem akarom feltétlenül root-olni a készüléket, elég lenne, ha Marketplace-en kívüli forrásból is tudnék rá telepíteni. Ha muszáj, hol lehet kapni USB Y kábelt? Van magyar tippek-trükkök oldal HTC Radarhoz, vagy egyéb WP7-es HTC telefonokhoz?

2013. febr. 5. 03:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen unlockolni kell.

A rootolás androidnál van

2013. febr. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz. Amit írsz, benne van a kiírásban. Konkrétumok érdekelnek.
2013. febr. 5. 23:05
 3/5 anonim válasza:

Töltsd le a Windows Phone 7. (nemtudom neked hanyas) SDK-t. Ha azt feltelepítetted:

Program Files\Microsoft SDK's\Windows Phone\v7.x (x=verziószám)\tools\xap eployment\xapdeploy.exe

Elindítod kiválasztod a bizonyos xapét. És ha be van előre állítva akkor nem emulator hanem phone. Innentől már szerintem tudni fogod. Én nem próbáltam ki sohase mert nekem WP8as telóm van annak az SDKjáhához muszáj a Windows 8 op. rendsz. De nekem elég ha rárakom az SD kártyára így sose próbáltam ki. Remélem neked működni fog.

2013. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kiválasztod az XAPét*
2013. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, de ez csak akkor működne, ha developerként lenne regisztrálva a MS accountom. Ez tudtommal 99 USD évente, amit nem kívánok kifizetni.


[link]

[link]

2013. márc. 29. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!