Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 5030-s üzenet (MMS) honnan...

Nemecsek970 kérdése:

5030-s üzenet (MMS) honnan jön és mennyit kell érte fizetni? Hogy lehet letiltani?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Kapok minden nap 1 levelet(MMS) amit nem is jelezz a telefonom hogy megkaptam és utána amikor észre veszem hogy megkaptam bedobja a a piszkozatokhoz . Miért van ez és mennyibe kerül ?



2013. febr. 5. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
T-mobilos vagy ?
2013. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen
2013. febr. 6. 17:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor:


Az 5030 az MMS központ. Valaki MMS-t küldött neked, de mint írtad a készüléked nem MMS képes. Mivel a telefonod nem kezeli az MMS-t, nem jelez vissza, hogy megkapta az üzenetet, ezért a központ az érvényességi idő végéig 24 óránként próbálkozik a kiküldéssel, ezért kapod mindig ugyanabban az időpontban. Javaslom, kapcsold ki az MMS szolgáltatást (küld el a -MMS üzenetet SMS-ben a 1430-ra > díjmentes) és holnap reggel már nem MMS-t kapsz, hanem 2 db SMS-t, így megtudhatod kitől jött az üzenet, és kapsz egy wap címet és jelszót, amivel megnézheted (egyszer) a tartalmat is.

2013. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
46%
Ugyanez a problémám, de, ha ugy csinálom ahogy mondtad, azt írja ki, hogy az MMS-szolgáltatás módosításához jelszó szükséges, és nincs kedvem azt a remek kis ambient-coffeehouse-jazzt hallgatni másfélórán keresztül, mint egyszer anno, szóval szenvedjem be magamat a tmobileba?
2013. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Kedves #4-es! Nem belépni, felhívni kell, hanem ahogy a #3-as írta: küldeni egy sms-t. Kb. 3 mp.
2015. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Blue mobile-nál ugyanez nem működik sms-ben való lemondással. Fel kell hívni a 1777-et, és ott kikapcsolni a szolgáltatást.
2015. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hasonló a problémám,T-mobilos vagyok, viszont nem tudom kikapcsolni SMS-ben az MMS-t.


Mit tegyek?

2015. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel találkoztam, nekem viszont most, 2017-ben a 1430-ra küldött -mms szövegre ez az üzenet érkezett vissza:

"Tisztelt Ügyfelünk! Kikapcsoltuk a(z) "MMS" szolgáltatást. Üdvözlettel: Telekom"

Tehát köszönöm az infót, nekem bejött!

2017. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
[#5-nek: #4 szövegéből az derül ki, hogy sms-t küldött, s a visszaérkező válasz "azt írja ki" (tehát írja, hívás esetén nem használná így) hogy satöbbi. Tehát emiatt neki az sms zsákutca, fel kellene hívnia az ügyfélszolgálatot, de ahhoz meg nincs kedve.]
2017. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A 3-asnak köszi, ez a -MMS üzenet küldése még mindig működik.
2019. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!