Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alkalmazásokat, játékokat...

Az alkalmazásokat, játékokat hogyan lehetne ˝átvarázsolni˝ a memóriakártyára?

Figyelt kérdés

Nokia 500ról van szó. Nokia Store-ból töltögetek le. Ha valamit letöltök egyből telepíti utána, de a telefonmemóriára.. Ha belépek a Fájlok mappába, majd a telefonmemóriába, az almappákban nincs semmi. Memóriakártyánál szinte ugyanez, csak ott legalább látom a zenéket amiket feltettem. Bár az megint rejtély hogy a telefonnal készített képeket ott miért nem látom, de a kameránál be van állítva, hogy hova mentsen.

Egyik memória Letöltések mappájában sincs benne, amiket leszedtem a Store-ból. Az alkalmazásokat a Menübe menti, de eltudom még őket érni a Beállítások-Telepítések-Telepített alkalmazások útvonalon, de itt se tudom áthelyezni, csak törölni.


Remélem, hogy csak én vagyok a béna.

Kérlek segítsetek, lassan betelik a memória.

Köszi előre is!



2013. febr. 6. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta, tölts le egy file kezelő programot.De megjegyzem vannak olyan programok, amiknek a telefonon kell lenniük, hogy működjenek.
2013. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!