Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung galaxy S advance...

A Samsung galaxy S advance telomat sikerült megjavitani a T mobile szerviznek, azzalahibával hogy 2.3.6 volt rajta dea 4.2.1 re frissietem és utánna visszaraktama 2.3.6 ot és nem kapcsolt bea telefon, demár műkődik. Hogy éleszthették újra?

Figyelt kérdés

Amikor megvettem a telefónt akkora 2.3.6 os adroin volt rajta amimár elég régi ,dejanuár kőzepe fele találtam rá 4.2.1 et amit feltudtam rá telepiteni de nem voltak meg benne azzoka funkciók minta 2.3.6 osban Pl: a vakut nem lehetet fojamatósan bekapcsolva tartani 4.2.1 en ezzért vissza akartam raknia 2.3.6 ost ami lehet nema eredeti gyári kernel verziós volt ami legelöször rajta volt.

Egy másik kernel vertiosat raktam rá vissza de nem telepitette fel sőt nemis tőltőtte bea 2.3.6 adroint,lefagyot ésmár nem kapcsolt be.

De meglett javitva és visszarakták ráa 2.3.6 ost a hivatalost.

A szervizes aztmondta ha ujból vissza akarom raknia 4.2.1 at akkor lassú lessza telefon ez igaz?

4.2.1 nek már van hivatalós változata advanc re?


2013. febr. 6. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudok róla hogy az S Advance megkapta volna hivatalosan a 4.2-es verziót, tudtom szerint az 4.0-át átugorva a 4.1-est kapja meg és ez az utolsó frissítés rá.

Az is lehet hogy nem hivatalos romot szedtél le(mivel nem jelent az a verzió rá hivatalosan) amiatt romolhatott el, de ezt nem tudhatom.A Szervizeseknek megvannak a saját módszereik és általában megvannak a hivatalos kernelek is, és hát értenek is a dolgukhoz végülis ez a végzettségük.

2013. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Galaxy S advanc re a jelly beam után már nem lesz újabb adroin mongyuk 5.0?

Elvileg 2 magos processzor van benne és még sok adroin frissitést kell kapjón mivel azzért visszonylag erős hardverű.

2013. febr. 6. 23:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Jelly beaN

Attól mert 2 magos, még nem biztosíték arra, hogy sok frissítést fog kapni. Ezt mindig a gyártó dönti el. Jellemzően az 1 évnél régebbi telefonok nem szokták.frissíteni. Belépő szintű telefonokat még annyira se.

És az, hogy valami most erős az nem biztos, hogy egy év múlva is az lesz.

2013. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkorméga a tavaji csucskategoriás S2 se kapp már lehet frissitést a jelly beam után.

Otta S3 amimár 4 magós processzoralt szerel ő mongyuk rengeteg frisitést fog kapni?

2013. febr. 7. 00:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom hány éves vagy de ettől a hejesírástól falramászok...
2013. febr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
helyesirás :)
2013. febr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Otta S3 amimár 4 magós processzoralt szerel ő mongyuk rengeteg frisitést fog kapni?"


Az se.

2013. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hbence19960112 válasza:
Hány nap alatt csinálták meg?
2013. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hbence19960112 válasza:
és mennyi volt a szervízelés költsége? ha szabad kérdeznem mert nekem semn kapcsol be a telefon...
2013. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!