Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem meg?...

Carmike10 kérdése:

Melyik telefont vegyem meg? Sürgős

Figyelt kérdés

-LG P725 Optimus 3D Max - utána olvasgattam azt írján nemrosz telefon de nemtudom megéri e teljesítménybe illetve android frissítést meddig kap

-HTC Amaze 4G X715e - legjobb telefon lenne csak nemtudom meddig kap android frissítést mert ha megveszem és nemkap majd rá 4.2-t az elég gáz

-Huawei Ascend P1 - márkával nemvagyok tisztába szabad e ilyet venni de teljesítménybe jó e? !

-Samsung Galaxy Nexus Prime i9250 - nagy a kijelzője ezt venném am

-Sony Xperia S LT26i - a márkával semmi gond nemlenne csak a sony-nak az android frissítési hozzáálásával illetve mnegint nem adnak ki sokáig frissítést egy telóra nekem pedig 2 évre kéne

-Samsung I8190 Galaxy S III mini - szoftverbe tökéletes belsőre a procit keveslem benne nemtudom megéri e annyi pénzért

Samsung Galaxy S II I9100 16GB - nemtudom meddig adnak ki rá android frissítést kap e 4.2 vagy tovább mert már nem mai telefon



2013. febr. 7. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
én az xperia S-t választanám
2013. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 L4Fleur ***** válasza:
Én is az Xperia S-t ajánlom, nagyon jó telefon! Április körül jönni fog a 4.1 Jelly Bean!
2013. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!