Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik hivatalos android 4.1...

Létezik hivatalos android 4.1 frissítés Samsung Galaxy Mini 2-re?

Figyelt kérdés
Alapból Android 2.3.6 van rajta, találtam híreket tavalyról is miszerint majd érkezni fog jelly bean (szeptemberi bejelentés!!!), de ezen kívűl semmi bizonyítékát nem találom. Vagy komolyan ennyi időbe telik mire összecsapják? :D

2013. febr. 8. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi idobe telik. Fog ra jonni, turelem.
2013. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Max ics lesz rá. Jb biztosan nem.
2013. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

De jo ellenkezni, igaz?


[link]


Elso voltam.

2013. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Már nagyon keveset kell várni :)

[link]

2013. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
hát aért még mindig várunk xD
2013. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Pont ezt akartam írni, hogy még mindig semmi. Nincs valami hivatalos site vagy fórum ahol ezt nyomon lehet követni? Nagyon várom már. :)
2013. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
ezek szerint senki nem tud semmit arról hogy megközelítőleg mikor jön ki :S
2013. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Zsmini2 válasza:

Sziasztok!

Írtam a Samsung Magyarországnak egy kérdést, hogy jön e JB Mini 2-re.

"Minden, frissítéssel kapcsolatos kérdéssel, kérjük, fordulj az ügyfélszolgálatunkhoz, ők tudnak pontos infót adni.

A Samsung Ügyfélszolgálatot az ingyenesen hívható 06-80-7267864 (06-80-SAMSUNG) számon hétfőtől péntekig, 8 és 18 óra között, szombaton és vasárnap pedig 9 és 16 óra között hívhatod."

Felhívtam az ügyfélszolgálatot és mondták, hogy nem kap JB frissítést a telefon.

Ez van..

2013. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Épp az előbb dobott egy üzenetet, hogy szoftverfrissítés van elérhető. Úgy megörültem... aztán kiderült, hogy ugyanúgy 2.3.6 csak javítás. Így most GINGERBREAD.BUMD1 a build száma.


Egyébként sokan mondták, hogy a 2.3.6 az elég stabil verzió, erről mit gondoltok? Én hiányolom pl a gyári net limit figyelő lehetőség beállítását. Android 4-ben ezt már megoldották, ha jól emlékszem.


Másik kérdésem: Én is írtam a Samsungnak és nekem is ezt írták vissza, de nem akartam őket feleslegesen én is felhívni... de akkor miért harangozták be, hogy lesz? Világgá kürtölik, aztán meg mégsem adják ki?

2013. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ha sokkal gyengébb mobilra kijött (galaxy music) akkor biztos h mini 2-re is kijön (csak max a lusta magyarok nemfordítják le)
2013. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!