Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel telt meg a telefonom...

Mivel telt meg a telefonom belső memóriája, mit töröljek?

Figyelt kérdés

2 hete van az első okostelefonom, HTC Desire C, 4 giga belső memóriával.Androidos. Kiírta, hogy a belső memória megtelt.


Összesen 8 dal van rajta, és kb.10 fénykép (igaz 5 megapixelesek), játékot még telepítettem fel rá, nem böngésztem, nem küldtem és nem fogadtam emailt, még nem is tudom, hogy kell.

Még csak ismerkedem a telómmal, a rajta lévő játékot játszottam,telefonáltam és zenét hallgattam. Videót már készítettem vele, de azt már töröltem róla. Mi foglalja a 4 gigát???



#memória #okostelefon #belső memória #megtelt belső memória
2013. febr. 8. 16:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy semmilyen applikációt nem tettem fel rá, mert még nem is néztem utána, hogy mit lenne érdemes rátenni.
2013. febr. 8. 16:52
 2/8 Csebiasd válasza:
csinald meg a gyari beallitasok visszaallitasat. nekem igy sikerult mikor nekem volt ilyen problemam:)
2013. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a 4 giga memoria van lefoglalva, hanem az 512 mb RAM.


Valszeg sok alkalmazas fut egyszerre, be kell zarni azokat amiket nem hasznalsz.

2013. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.


Milyen futó alkalmazásokra gondolsz? Nem futnak rajta,ha használom a zenelejátszót, be is zárom.


Egyébként milyen alkalmazások futhatnak egy okostelefonon?

A képernyőről egy érintéssel elérem a hívásokat, a fényképezőt/kamerát, és az üzeneteket. Ennyi widget van kitéve, akkor ezek futnak a háttérben????


Ha a RAM 512 mb, akkor miért van 4 giga belső memória???

A feladatkezelőben megnéztem, csak 75 mega szabad hely van.

2013. febr. 9. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:

A 4 giga belso memoria a tarhely, annyi film, zene, app fer ra.


Az 512 mb RAM pedig a telefon memoriaja ami a mukodeshez kell. A RAM tarolja a processzor (telefon) altal vegrehajtasra varo feladatokat. Ha rateszel a telefonodra egy filmet, az nem a RAM-bol vesz el, hanem a 4 gigabol. Ha megnyitsz egy alkalmazast es aztan nem lepsz ki belole hanem hagyod futni a hatterben, az a RAM-bol vesz el.


A feladatkezeloben pedig a RAM hasznaltsagat latod, nem a 4 gigaet. Es attol meg hogy egy app-bol kilepsz, nem biztos hogy be is zarod, ugyanugy futhat a hatterben.


Gondolom az tortent hogy megkaptad a telefont, mindenre rakattintottal hogy "na ez vajon mi?", es aztan ugyan kileptel belole, de be nem zartad (ezeknek a hatterben futo appoknak kellene megjelenniuk a feladatkezeloben, de megmondom oszinten Androidot nem ismerem, nekem BlackBerry-m van, de amit eddig irtam azok altalanos ervenyuek).


Ennel erthetobben sajnos nem tudom elmagyarazni, ha problemad van a futo alkalmazasok bezarasaval akkor hasznald a google-t, keress ra arra hogy "how to close apps on android", vagy valami hasonlora.

2013. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az utolsó választ, bezártam a feladatkezelőben az alkalmazásokat, de miután az ixre kattintok és bezárom őket, és kilépek a feladatkezelőből,leteszem a telóm 1 percre, bekapcsolom majd megint belemegyek a feladatkezelőben, újra vannak működő alkalmazások.


Egy videót sem tudok készíteni a telómmal, mert azt írja ki hogy a telefon megtelt. :-((

Ha a gyári beállításokat visszaállítom, akkor gondolom, minden előbbi beállítás törlődik, beleértve a jelzőhangokat is, ugye ???


Elviszem a T-Home-hoz, ott csak mondanak valamit.

2013. febr. 15. 21:07
 7/8 A kérdező kommentje:

Van rá lehetőség hogy növeljem a telóm Ram-ját?

Ha teszek bele memóriakártyát - 8 gigásra gondoltam - akkor a Ram is nagyob lesz?



Nem tudok már mit törölni, mivel semmilyen alkalmazást nem használok a telómmal.


Csak telefonálásra tudom csak használni, így visszasírom a régi hagyományos mobilomat.

2013. febr. 15. 21:11
 8/8 simonszilard77 válasza:
Szia én is így jártam. Megnyomod hosszan a kezdőképernyő gombot (középső ház ikon) és ott vannak a futó alkalmazások, elhúzódó valamelyik irányba ezzel bezárod.
2014. szept. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!