Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom (lg optimus 3d)...

A telefonom (lg optimus 3d) furcsa dolgokat művel, mi lehet vele a gond? Mi a megoldás

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vettem 1 használt LG-t, mostanában böngészőből sokszor csak úgy kilép, az itthoni wifiről lecsatlakozik, de ami a legjobban szúrja a szemem, hogyha kikapcsolom 70%on, mikor visszakapcsolom már csak 20%ot jelez és innentől ugyanúgy merül, és van hogy néha ki kell kapcsoljam mert nem úgy csinálja a dolgokat ahogy azt kellene. Mi a probléma vele? Mit lehet ilyenkor csinálni? Nem szeretnék sokat szánni a javítására akár szervízben, de el sem szeretném rontani a telot azzal hogy én műszaki zseni ügyeskedek...

2013. febr. 9. 19:18
 1/1 anonim válasza:
próbáltad már a gyári visszaállításokat? nekem is ilyen telóm van, most tökéletesen működik...
2013. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!