Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik Sony Xperia készüléket...

Melyik Sony Xperia készüléket érdemes megvenni, és hol?

Figyelt kérdés
Olyan ami hardverileg jó, és sok extra van benne, meg amelyik árban is elfogadható tudásához képest.
2013. febr. 10. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyi a számodra elfogadható ár.
2013. febr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van 100+ ezres Sony is, ami minden szempontból jó, és nem is túlárazott tudásához képest, de van 25-ért is olyan, ami árban tudásához képest pont jó.
2013. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, az ár a legfontosabb tényező.

Egyébként minden Sony megéri az árát, kivéve az Xperia Miro-t, J-t, és Neo L-t.

2013. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én htc párti vagyok alapvetően. de nem tellett one x-re ezért vettem 16.000 ért egy xperia s-t előfizetésre. + még olcsóbban is adták mert valamilyen kedvezmény volt akkor. Teljességgel megbízható és jó készülék. 12 megapixeles kam-ja van 1080 p s full hd-ba vesz föl, 2 magos procija van, retina kijelző, jó akksi, támogatások stb... de megéri a p is szerintem
2013. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló meggyőzött. :) Maradok az Xparia s-nél.Bambusz1 Írta hogy a J meg a Miro nem éri meg. Akkor a többi változat se, csak az S meg a P? vagy azok már túlbonyolítottak?
2013. febr. 10. 19:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Bambusz1 szerintem úgy értette, hogy az ÖSSZES Sony megéri az árát, kivéve azt a hármat amit felsorolt. Hozzáteszem teljesen igaza van. Ugyan még mindig nem tisztáztad az árkategóriát, de az S tényleg jó választás.
2013. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy 90 000-ig mennék el.
2013. febr. 10. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:

én vagyok a htc pártis válaszoló. annyit tudok még mondani hogy nekem nem volt egyszeribe 80-90 ezrem kb-ba ezért vettem előfizura de tudom ajánlani a partnerofsm-et ahol teljességgel megbízhatóan értékesítenek zsír új független telefonokat mindenféle extrákkal és az országban ők a legolcsóbbak. ők nagyker áron adják mivel olcsón szerzik be. és adnak 1 vagy 2 év garit de tökmindegy mivel a sony cég amúgy is ad 2 évet tehát ha beviszed egy márkaszervízbe ha valaimlyen probléma adódik akkor simán javitják. de nem hinném hogy probléma lenne vele. olyan gyors mint a villám. még azok az appok amik 200 megán pörögnek a ramon azok is villámként hasítanak. gyakorlatilag jobb teljesítményt nyújt mint a htc one x 4+1 magos ultrakiber procija. ez a teló 3 év mulva is megállja a helyét. Ajánlom figyelmedbe a következő linket:

[link]

2013. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Xperia S-t veszek, eldöntöttem végleg. És még kevesebb is mint amennyit félre raktam csak erre. Csak azért tettem fel a kérdést mert azóta jött ki több Xperia modell. Mint mondtad "HTC párti" egykor nem volt ennyi pénzed rá. Nekem se. Már megjelenése óta fáj rá a fogam, mint mondtam nem volt rá zsozsóm, de most alkalom nyílt rá.
2013. febr. 10. 23:44
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy, megnéztem a linket, elég meggyőző. Utóljára a Media Markt-néztem S-t,ez tavaly augustusban volt elék nevetséges áron: kerekítve 150,000 volt. Megjelenésekor volt kb ennyi.
2013. febr. 10. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!