Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicserélik a mobilom?

Kicserélik a mobilom?

Figyelt kérdés
Van egy SonyEriccson x10 mini pro-m, aminek tönkre ment a töltőcsatlakozása. Semmilyen töltővel nem töltött. Bevittem szervizbe, ott megcsinálták, de egy hónap múlva megint tönkre ment. Megjavittattam és most másfél hónapra rá újra elromlott. Ilyenkor kötelesek másik fajta telefont adni, vagy visszaadni a pénzt, ha kérem?

2013. febr. 10. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megvan a garanciapapír, és nem járt le a garancia, akkor vagy a szolgáltatónál - pl. t-mobile - megcsinálják neked ingyen. Kicserélni nem hiszem,hogy fognak. Amíg garanciális, addig csinálgatják neked. Nekem így volt a walkman telefonommal. Kétéves gari, kb. egy év után tönkrement a képernyője. Nem adtak újat, hanem mindig megcsinálták ingyen. Aztán amint lejárt a garancia lecseréltem.
2013. febr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A baj csak az, hogy a javitásra mindig jár 1 év gari.
2013. febr. 10. 18:17
 3/3 anonim ***** válasza:
úgy szokott lenni, hogy 1 év teljeskörű + 1 év javítási. viszont teljeskörűben is csak akkor cserélik, ha javíthatatlan, szóval az nem probléma, ha 5x viszed vissza, megcsinálni sikerül, csak nem hosszútávon.
2013. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!