Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvenni egy Sony...

Érdemes megvenni egy Sony Xperia P okostelefont?

Figyelt kérdés
azt olvastam róla hogy vannak hibái és sokszor lefagy. Ez igaz?

2013. febr. 10. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes megvenni. Nekem is Xperia P-m van. Tényleg vannak hibái (mind mindennek, ezzel együtt kell élni), de egyik sem megy a használhatóság rovására. A lefagyás pedig nem igaz, nálam egyátalán nem jellemző.
2013. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen

Szóval akkor nem fogom megbánni ha megveszem?

2013. febr. 10. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy ez a 666. kérdés ugyanezzel a szöveggel, válaszolok neked.

1. nem kell hinni minden híresztelésnek. Nekem pl. egyszer nem fagyott le, pedig olvasok, játszok, filmezek és youtube-ozok rajta egy rakatnyit.

2. naná, hogy megéri. az árkategóriájában a legjobb telefon.

3. nem tudom, én hibát nem vettem eddig észre rajta. Annyit mondanék, hogy az officesuite egy rakás... és helyette inkább egy total commander jobb. ezt le is töltheted ingyen a google playről.

2013. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem fagy le, nem tudom, honnan olvastad ezt.

És érdemes megvenni, a legjobb ennyiért.

2013. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Mr.Kütyü ***** válasza:
Miért ne érné meg? a legjobb mobil ennyiért, és igen, mint minden mobilnak vannak hibái.
2013. febr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!