Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemtudok semmit feltelepiteni...

Nemtudok semmit feltelepiteni az iPhone-omra, segítség!?

Figyelt kérdés

Iphone 3g S-m van, nemrég leszerettem volna tolteni egy app-ot, de nemtudtam mert aztírta ki, hogy frissítsem, hát megpróbáltam frissíteni iTunes-on keresztul, de nemment, így rámentem a "megújításra" /restore/ Minden letoltott aplikáció kitorlodott a telefonból, és még ígysem tudok letolteni, rárakni semmit...


Nemnagyon értek ezekhez a dolgokhoz, nagyonnagyon orulnék ha valaki segítene! :(



2013. febr. 12. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogyan próbálsz telepíteni? Ez így meglehetősen kevés információ. Milyen típusú szoftvert futtatsz (ez utóbbit itt tekintheted többek között meg: Beállítások->Általános->Infó->Verzió, és itt van egy szám.

Köszii

2013. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hááát. vannak olyan appok amin eleve nem szoktak kompatibilisek lenni az aktuális iOS verzióval. Én ki szoktam hagyni ezeket. Akkor szoktam frissíteni, amikor időm van:P. Na a másik: mindig gépen töltsd le a friss verziót, bár, a telefon is ajánlgatja de azt ne mert sok gondot tud okozni, ha jól értem, ez is történt. ...icloud-ból le tudod tölteni az appokat?.... amúgy ha nem, akkor meg ha egyenként rákeresel az appokra, még a fizetősre is, akkor is ingyen fogja mindegyiket felajánlani újra letöltésre, mert már egyszer fizettél vagy mert már egyszer letöltötted, szóval "csak" az adatok vesztek el, de nem reménytelen.... De amúgy nem vagyok képben mert a gépen, ha megnyitod az Itunest, minden app megjelenik! Ott vissza tudsz keresni szinte mindent....
2013. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első:

a szám: 4.2.1 (8C148)



Második: tudom h sok nem kompatibilis, de én azt sem tudom letolteni ami már egyszer megvolt, ilyen hogy FB, meg messenger, stb... abszolút semmi nemmegy.


Am itunes-on keresztul szoktam "probalkozni", eddig mukodott, de mostmar egy ideje nem.... :/

2013. febr. 12. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor ez a baj...például a facebook alkalmazáshoz minimum 4.3 kell, meg úgy a legtöbb alkalmazáshoz szintén. szerintem frissítsd ios6.1-re, és kész, akkor menni fog minden.
2013. febr. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és azt hogy kell? magyarazzatok el legyszi :)
2013. febr. 12. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! ha nem iPhone 3G-d van, hanem 3Gs-ed, akkor lehetséges csak frissíteni. Az iTunes kezelőfelületén a telefon adataid megnyitva értelemszerűen a frissítés lát el ilyen feladatot.:)
2013. febr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!