Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyenek az LG androidos...

Milyenek az LG androidos mobiltelefonjai? Megbízhatóak? Van valamilyen hátrányuk a Samsung és Sony mobilokkal szemben?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem jók, mivel gyenge a supportjuk, sz@rul vannak optimalizálva, és túlárazottak. Samsungokkal szemben nem nagyon van hátrányuk, mivel a Samsung is hasonló hátrányokban küzd, de a Sony az sokkal jobb, mivel megéri szinte az összes Sony az árát, és a Support se rossz, és jól vannak optimalizálva.
2013. febr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Samsungosok pedig ugyanezt állítják a Sonykról, én nagyon sok embert ismerek, aki Sonyt soha nem venne, mert bugos, laggolnak, stb. Szóval vedd meg nyugodtan, főként prémium kategóriában mindegyik jó.

Mindég attól függ kit kérdezel.

Például én most Lumiás vagyok, és azt mondom nincs jobb vétel a Lumiánál. (Két hónappal ezelőtt még Samsungot javasoltam volna, na BUMMM :-)))) Ja,és nézegettem az LG F6-ot.

2014. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 F.S.G. ***** válasza:
33%
Nekem van LG G2-m és nagyon jó a hátránya az LG-nek hogy az összes márkát megveri ;) AKINEK NEM TETSZIK A VÉLEMÉNYEM AZ SZ*PJON LOVAT
2014. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz kihagyom a lovat. :) A Samsungot még nem érték utol de gyorsan tanulnak.
2014. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!