Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek milyen telefonotok...

Nektek milyen telefonotok van? Szeretnék egy újat de nem tudom milyet kéne vennem. Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék egy új telefont,mert az enyém elromlott.

Én Huawei Ascend Y200-ra gondoltam/barátnőmnek is ilyen van/

vagy samsung galaxy mini-ra vagy vmi hasonlóra.

De mindenki mást mondd egy az szar,a másik jobb....meg ilyenek.Nektek milyen van? mennyire ajánljátok? / érintőképernyőst sztnék,és androidost.Ha tudtok akkor linkeltek?



2013. febr. 15. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is milyen árban szeretnél,enélkül elég nehéz mondani. Másrészt a Huawei a RAM miatt,a Galaxy mini meg sehogy nem éri meg mivel már vagy 2 éve a szolgáltatók kínálatában van,elavult,gyenge.


Ha ebben az alsó árszegmensben szeretnél akkor mindenképp Xperia Tipo,ha esetleg még elmész 50-ig is akkor Xperia U vagy Sola.

2013. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

öm...40.000 Ft körül tudok vásárolni.

Köszönöm szépen! :))

2013. febr. 15. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp Xperia Tipo,esetleg ZTE Blade 3.
2013. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen,ZTE Bladed 3-nál döntöttem :)

Köszi :))

2013. febr. 16. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!