Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel jobb a Galaxy S II az...

Mivel jobb a Galaxy S II az Ace-nel?

Figyelt kérdés
nekem volt Ace-em, nagyon meg voltam vele elegedve (kiveve az akku miatt, de ez mar nem ujdonsag a galaxyknal :P) vagy milyen telot tudtok ajanlani ami Ace arkategoriaban van es nagyon jo (android stb)
2013. febr. 16. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Bármit, csak ne Samsungot vegyél. Én speciel tudom ajánlani az árkategóriában a ZTE Blade III -at, és a Sony Xperia tipot.

Amúgy az SII és az Ace között ég és föld a különbség, de azt tudni kell, hogy a Samsung csak a felső kategóriában készít értékelhető telefonokat. Az Ace sem azért (volt) népszerű telefon, mert megérte volna az árát (hogy röviden fejezzem ki magam, egy kupac ürülék az értéke az árkategóriájában), hanem azért, mert rá volt írva, hogy Samsung Galaxy, az emberek pedig már vették is, mint a cukrot. Az SII a "fénykorában" 100.000 Ft -os modellként igen jó telefonnak számított, de nem érte meg már akkor sem, más gyártók jobb telefonokat adtak ugyanannyi pénzért. Ezért nagyon fontos, hogy ha az ember nem ért hozzá, inkább kérdezzen utána, minthogy átvágják egy jól csengő márkanévvel. Ezt sokan nem teszik meg, és ezért lehet sikeres az amúgy rengeteg hulladékot gyártó Samsung.

2013. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát azért az elsővel nem teljesen értek 1-et!

Abban igaza van hogy az alsóbb kategóriákba egy kalap ürülék, de hogy a felső kategóriába a legjobbak az is tuti!

az S2 amikor kijött az összes telefont gyalázta! Ezt a mobilarena is bizonyítja.

2013. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
S2 gyalázott mindent amikor kijott??? Hát szerintem akkoriban se volt nagy szám 4.3 inchre rátolni 800x480 pixelt.
2013. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011-ben mikor kijött, és még utána is sokáig csúcstelefon volt. És igen, abban az időben még nem voltak HD-s telefonok. Az Xperia S is későbbi.
2013. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2


Erős túlzás, hogy a legjobbak, de az egyik legjobb gyártó felsőkategóriában az igaz.


Egyébként SGS2 az Ace-nél mindenben jobb, elég csak annyit mondani, hogy az Ace-be még csak ARMv6-os proci van, de minden másban is jobb az SGS2.

Viszont ahogy nézem SGS2 még mindig 60k használtan is, annyit nem ér, újonnan talán 40-ért még azt mondom elmegy, szóval mindenképp mást vennék helyette.

Ennyi valamelyik Xperia jöhet szóba (Xperia U vagy sola, kicsit drágábban, de jobb is pedig az Xperia P), mindegyik gyártót alázza ebben az árkategóriában.

2013. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat mivel no vagyok, nem igazan ertek az ilyen proci meg stb-hez :) en csak avval vagyok tisztaba amit latok es tapasztalok, amugy en meg voltam elegedve az Ace-el, nekem az akku volt a bajom, hogy naponta tolteni kellett. Ne nem ragaszkodom a Galaxy csaladhoz, ezert kertem a velemenyeteket. De mindenkepp utanna nezek a Sonyknak. Es amugy a Nokiakkal mi a szitu? Arrol nem esett szo...
2013. febr. 17. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:

A Nokiákat abban az esetben felejtsd el, ha Symbian operációs rendszer fut rajtuk. Ha valaki ilyet akar rád sózni, meg ne vedd!

Ha Windows Phone fut egy Nokián, az már teljesen más tészta, az egy jó rendszer. De azok általában drágábbak, mint az androidos telefonok.

2013. febr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

második vagyok

igen azt akartam írni hogy a felső kategóriában az egyik legjobb :)

2013. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!