Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám használni az...

Hogyan tudnám használni az sos feltöltést vodafone-nál?

Figyelt kérdés
Az a helyzet elég gyakran használom, mondhatni 3-4 hetente, mert elég sokat beszélek. Eddig mindíg úgy tudtam igénybe venni, hogy mikor elindítottam egy hívást bejött egy gépi hang ami közölte velem 50ft alatt van az egyenlegem...stb...a végén meg kellett nyomni a 2. gombot és már kész is volt. Most viszont mikor indítanék egy hívást rögtön szétkapcsol és nem jön be a gépi hang ami mondani szokta hogy 50 ft alatt vagyok...helyette csak az sms-t hogy nem áll rendelkezésemre elég összeg a hívás indításához. Hogyan tudnám más módon használni az sos feltöltést?
2013. febr. 16. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem pont ma fogyott le az egyenlegem és bemondta hogy 50 Ft alatt van. Szerintem kérdezed meg tőlük a Facebookon hogy ilyenkor mi van: [link]
2013. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!