Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini-m van....

Samsung Galaxy Mini-m van. Tudnátok segíteni? (lentebb leírom, mert hosszú)

Figyelt kérdés
Nem kompacibilis az adobe flas playerrel.Nem kapcsolható össze számítógéppel.De ha van rajta opera akkor le lehet tölteni videót pl indavideo.hu family guy.Annak lejátszásához mp4 lejátszó kell.Amit találtam vagy késett a hang vagy sietett.Tudtok olyat ami megfelelően viszi?
2013. febr. 18. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Adobe Flash Player le van tiltva a mobilokról.
2013. febr. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van valami jó lejátszó ami viszi rajta a videókat?Elsősorban mp4-et.
2013. febr. 19. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! ajánlanám az MX Player nevezetű alkalmazást, azzal nem csak mp4-et hanem akármi más formátumú videót is lejátszhatsz, egy éve használom, nem késik, nem sok helyen foglal, és ingyenes ;)
2013. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt ismerem, de nekem nem nem teljesen jó.Bár lehet, hogy csak a Family Guy-t nem szereti.
2013. febr. 21. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Mini2 már közvetlenül csatlakozik USB porton át a számítógépre. És lejátssza Google böngészőn belül a videókat is.
2013. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszi.

2013. febr. 24. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!