Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPhonet venni?

Megéri még iPhonet venni?

Figyelt kérdés
2013-ban megéri még iPhone 4et venni ? Ez lesz az első iOs készülékem.
2013. febr. 18. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még most is elfogadnám..

Nagyon tetszik a dizájn, tudás, stb:)

2013. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszik az iOS akkor igen. Nekem iPhone 5 sem kéne, mert egyszerűen nem tetszik az egész rendszer. Tudom, hogy jó, gyors, de ha nem tetszik nem tudok vele mit kezdeni.

Ha neked nincs ilyen gondod akkor megéri, bár egy iPhone 5-höz képest mindenképp lassabb, illetve olcsóbban gyorsabb Androidosat kaphatnál, de azért nem annyira rossz.

2013. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajna az apple csúszik le a létrán.Azt nem mondom hogy sz*r telók,de szerintem Steve Jobs halála után semmi újat nem nyújtottak.Nélküle nem megy olyan jól az apple mint régen.
2013. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolóval részben egyetértek , szerintem is eltunyult az egész válalat , Jobs keze alatt nem történhettek meg volna bizonyos dolgok ,amik most megtörténnek.


Nekem iPhone 4 em van és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve , még akkor vettem amikor ez volt a legfrissebb modell, sajnos már nem állja úgy a sarat mint régen , ugyebár a fejlesztők megpróbálnak a lehető legtöbb dolgot beletenni a készülékbe és ettől lassab lesz , észrevehető az iOS 4 és a 6 közötti különbség , nem sok , nem akad feltűnően , néhol előfordul egy kis fps esés. Tehát egy szó mint száz , használható lesz ez a telefon a 2013-as esztendőben is ,egy biztos nem fogja adni azt az "apple érzést" abban biztos vagyok , én mindenféleképpen egy újabb modellt ajánlanék , legalább egy 4s -t , amin nem látszik az idő vasfoga (jelenleg szépen fut iOS 6 on , semmiféle akadás nem vehető észre ) [van lehetőségem mindkét telefont használni - az én birtokomban van az i4]

2013. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!