Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kezdett el hirtelen...

Miért kezdett el hirtelen nagyon hamar lemerülni a telefonom?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson C510 márkájú telefonommal eddig semmi baj nem volt,de most egyszerűen egyik napról a másikra elkezdte azt csinálni,hogy iszonyat gyorsan merül!Szinte hozzá sem nyúlok,csak ébresztésre használom,de 3 naponta tölteni kell!Valami beállítást elnyomkodhattam rajta,vagy mitől van ez?

2013. febr. 19. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az én telómat félnaponta kell tölteni :D Egyébként régebben nekem volt olyan, hogy lemerült pár perc alatt, akkor annyi volt, hogy elmozdult az akksi. Szerintem ez a 3 nap nem vészes, ha nagyon zavar akkor akksi csere, de kipróbálhatod, hogy kiveszed az akksit pihenteted pár percet és visszarakod. Nem vagyok szakértő nem értek hozzá próbáld ki, ha bejön bejön ha nem akk vagy akksi csere vagy töltöd 3 naponta.
2013. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet!:) Most,hogy így mondod,tényleg elejtettem nemrég a telefont,lehet,hogy akkor mozdult el benne...
2013. febr. 21. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!