Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova fordulhatok segítségért?

Erzsike209 kérdése:

Hova fordulhatok segítségért?

Figyelt kérdés
Január 28-án be adtam a Fiam (okos) telcsijét javításra a csongrádi MOBIL SHOP-ba. A szerviz jegyzőkönyve szerint a javítási idő 2 hét. Vártam türelmesen de a mai napig sajnos nem készült el. Nagy baja pedig nem volt, ki esett a gyerek zsebéből és pont a vízben. Azért adtam szervizben mert gondoltam szakszerúen javítják.
2013. febr. 21. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nagy baja pedig nem volt" épp csak a teljes belseje cserélendő, ha elkezdett oxidálódni. Vajon mi lehet a "nagy baj"?

A szerviz mit mondott? Kerested már őket?

2013. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Február 28ig van idő mert egy hónap van törvényben. De a végén vissza is adhatják ,hogy nem tudják megcsinálni,ha garanciás volt,ha nem mert vizbe esésre,vagy leejtésre nincs garancia.
2013. febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg véleményem szerint eleve nagy butaság volt szervizbe vinni vizbe ejtés után,mert akár akkora is lehet a szervizköltség,hogy azon veszel másikat.
2013. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szervizet a letelt javítási idő után ami 2hét volt kerestem csak,maximálva is van a javítási költség.a fiam azonnal szét szedte és másnap már be is kapcsolt csak nem talált hálózatot.Ezért adtam szervizben.
2013. febr. 21. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem talált hálózatot...antenna modul, rosszabb esetben alaplap csere.Mivel egy sufnigsm sem rendelkezik midnen telefonhoz minden alkatrésszel, így ők is rendelnek.Addig meg ők sem tudnak mit kezdeni vele, amíg meg nem érkezik az általuk megrendelt cucc.Feltéve ha nincs készleten, amit gyanítok.Ezt ők is belekalkulálják a dologba, azért mondanak előre, vagy mondtak két hetet.

Így kb. a postaköltség is téged fog terhelni, ha rendelik az alaplapot, vagy az antenna modult.

Továbbá.Ha az antenna elszállt, vagy az alaplapot is kezelni kell, korrózió védelemmel, stb. sanszos, hogy a kijelzőt is érhette a víz, és idővel az is javításra fog szorulni.

Ahogy az egyik előttem író mondta is, esetenként a szervizköltség felrúghat olyan magasra, hogy érdemesebb lett volna/lehet ilyen esetekben inkább nézni egy használt telót abban az árban, aminek semmi baja.

2013. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!