Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3 különböző telefonszámról...

3 különböző telefonszámról hívogatnak Ciprusról, mit tegyek?

Figyelt kérdés
honnan tudhatnám meg ki az, mit akar? itt vannak a számok amiről hívnak: +357 90 095711 , +357 90 095706 , +357 80 055501

2013. febr. 21. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Csak fel ne vedd mert fizetsz.
2013. febr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hívás fogadásért hogy kell fizetnie? Mi van ha kártyás és üres a kártya?
2013. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha androidos a telefonod tedd fel a Call Blocker-t.
2013. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 shefoners válasza:
Engem is felhivtak tegnap.. 1:55 kor.. egy +357 800 555 01 es telefonszám... visszahivtam kamu csörgés volt de már kapcsolatban voltam.. utána nyőgések voltak hallhatóak.. ma reggel ugyan ez.. tuti valami átverés.. de nem lenne jó ha sok pénzel lehúztak volna .. :S
2013. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Visszahívni nem kell, sőt nem ajánlott, mivel akkor te biztosan fizetsz.

Viszont nyugodtan felveheted a hívást. Ha mindig néma marad, akkor egyszerűen tiltsd le a számot a telefonodon és ne nem fog zaklatni.

2013. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Látom nem vagyok egyedül.

A letiltással az a gondom, hogy azt csak 1 számra lehet vagy az összes Ciprusira? Engem 4:13-kor hívtak 0-ás végűről, páromat 5 perc múlva 1-re végződőről, a többi szám megegyezett csak az utolsó nem.

Ha már ennyi embert zargatnak (máshol is utána néztem), akkor nem lehet ezt valahogy szervezetten elintézni?

2013. febr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

sziasztok! engem ma hajnali négykor hívott a kérdező által utolsóként említett ciprusi telefonszámról valaki. :S hála az égnek mindenki kedvenc közösségi oldalán az egyik jó ismerősöm által közzétett post-ban olvastam erről,és amikor ma hajnalban megláttam a nem fogadott hívásaim között ezt a telószámot egyből tudtam mi az. ismerősömtől azt tudom,hogy a T-mobile-ban már be van jelentve az eset,de SEMMIT nem tudnak ellene tenni. :/ itt amúgy mindenki t-mobile-os? csak velünk szórakoznak? :S egyébként nem is értem,tök új a telóm,titkosított a számom,ezek az idióták találomra pötyögnek be számokat,aztán ha valamelyik kicseng akkor örülnek a fejüknek,vagy hogy van ez?:SS

legyen mindenki óvatos,és ne vegyétek fel,legfőképp ne hívjátok vissza! /az is drága pénz,ha fogadod a hívást,nem még ha te kezdeményezed,én úgy tudom:S/

2013. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"az is drága pénz,ha fogadod a hívást,nem még ha te kezdeményezed,én úgy tudom:S/"


Rosszul tudod.

2013. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
külföldi számnál nem kell fizetni ha visszahívod? jó is lenne :S fogadásnál nem vagyok benne biztos,hogy kell,ez tény..de hívtam már külföldi számot és nekem eléggé megdobta a számlámat :)
2013. febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"az is drága pénz,ha fogadod a hívás"


Erre gondoltam. Hívás kezdeményesnél természetesen fizetsz.

2013. febr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!