Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia S vagy Galaxy Nexus?

Xperia S vagy Galaxy Nexus?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam?
2013. febr. 21. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hardveresen egy szinten van a kettő,( valamien ez jobb van amiben az) bár én a Nexust választanám a nagyobb kijelző, és az AMOLED miatt.
2013. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pont az amoled miatt nem kéne,nem értem miért jó,ha a képeknek közük nincs a valósághoz,annyira túlszaturáltak.

Én az S-t venném.

2013. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ha az amoled miatt inkább NE is (mert az az Amoled még az, ahol pár hónap alatt kiég a kék subpixel, és fakul a kijelző idővel), azérta nexust, mert annak a leghosszabb a supportja, és a google küldi, nem a gyártó.
2013. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Használtam már mindenféle kijelzőt, ez tetszik. Azt írtam, hogy ÉN azért választanám. Gondolom azért nem leszek falhoz állítva és fejbelőve.
2013. febr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahogy a tiéd is EGY vélemény, a te véleményed, úgy én is leírtam a sajátomat, meg az előttem író kolléga is.Emiatt nem leszel megkövezve, mert vagy egy egyéni preferenciád, felesleges volt leírni, hogy neked mi tetszik, vagy nem.Ha valaki beléd akart volna kötni, már megtette volna.
2013. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel,gondolom azért lett kiírva a kérdés,mert sokféle véleményre kíváncsi a kérdező.
2013. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Support miatt én is a Nexust választanám (meg az amoledet is szeretem, de igazából ez az a része a hardvernek, ami legkevésbé befolyásol).
2013. febr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az AMOLED kiéhezett 2 hónap alatt? Ez valami vicc?...
2013. febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kiégett* elnézést... >< SwiftKey Swipe ftw.
2013. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem jellemző. Valakinek 2 év után sem, valakinek fél év után. És itt megjegyezném, hogy láttam már beégett LCD-t is. Ettől nem nagyon kell tartani, ha mégis hiba lenne garanciában cserélik 2 évig szó nélkül. Persze ez a kijelző dolog mind-mind az egyéni preferenciádon múlik. Menj be egy Media Markt-ba és próbáld ki mindkettőt.
2013. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!