Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az IGO nevű navigációs szoftve...

Az IGO nevű navigációs szoftver ingyenes?

Figyelt kérdés
Heló! Letöltöttem az nCore-ról a telefonomra az IGO nevű navigációs programot, műholdat be kell hozzá kapcsolni. Alcatel OneTouch 990-en van rajta. Ingyen tudom használni? Úgy hogy pénzt nem von le?

2013. febr. 21. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sztem maga a progam használata nem kerül péznbe ( viszont a megvétele eredetibe igen ha jól emlékszem), de talán ha a GPS ed mobilneten keresztül mgy, akkor a mobilnet adatforgalomért nyílván fizetsz, ha WIFIn akkor nem.
2013. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nagyából már tapisgláom. Thx!
2013. febr. 21. 19:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha felraktad a telefonra hozzá a térképet is akkor teljesen offline vagyis nem kell hozzá internetkapcsolat. Tehát nem kerül pénzbe.
2013. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen felraktam. De műholdon az adást attól még veszi, és az sem kerül pénzbe ezek szerint?
2013. febr. 21. 20:03
 5/17 bp1985 ***** válasza:
Nem kerül pénzbe.
2013. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs internet kapcsolatod (mobilnet/wifi) akkor szerintem a GPS navigáció nem működik, de javítsatok ki ha tévedek.
2013. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na most már végleg összezavartatok :D
2013. febr. 21. 20:29
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Mit nem értesz? :D


Én ugytudom androidos teloban nincsen külön GPS jeladó, és az internet segítségével méri be, hogy hol vagy, és adja meg a helyzeted. Tehát az iGO navigációs szoftvered úgy nem működik ha nincs internet kapcsolat ezáltal nem tudja bemérni a helyzeted. Illetve térképen biztos tudsz keresgélni, vagy megmondod hol vagy, hova akarsz elmenni és kijelöli az utvonalat, de az nem ad élő képet a helyzetredről. Értem?:D

2013. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi marhaságot már rég láttam leírva!


Kezdjük az elején. Az IGo egy software amiért fizetni kell a megvásárlásakor. Az hogy te ezt valahonnan ingyen beszerzed az a Te felelősséged és gondod.

Ehhez a softwar-hoz (programhoz) kell térkép ami megint pénzbe kerül.

Ettől még nem működik az egész. De most jön az, hogy bekapcsolod a GPS vevőjét a készülékednek ( telefonodnak ).

Ehhez sem kell internet.

A gépkocsikban levő GPS vevőkhöz sem kell !!

Összefoglalva. Csak arra kell a net, hogy lelopd valahonnan a programot !

Használata közben semmilyen forgalmat nem használ !

2013. febr. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont! Még annyi, hogy maga a gps jel teljesen ingyenes, gondolom ezen izgultál :)
2013. febr. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!