Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S II vélemények,...

Galaxy S II vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
legfontosabb net mellett mennyire birja az akú? esetleg valami más de ne haladja meg az S II árkategoriáját ?

2013. febr. 22. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van, és imádom! Volt már sokfajta telóm, de eddig ez a csúcs. Én sokat használom, a wifi egész nap be van kapcsolva, így minden nap töltöm, de ki nem xarja le? Ez az apró kellemetlenség semmi a sok jó tulajdonságához képest! :))
2013. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miòta megvettem, recseg a zenelejátszòm.(annyira, hogy nem tudol rajta zenét hallgatni) + minden nap lefagy a wifi rajta.

Ezt leszámítva nem rossz telefon.

2013. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

* nem tudok

rosszul ìrtam (2. válaszolò)

2013. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megjelent jó volt, még ma is egész jónak számítana, ha 40k-ba kerülne, de hogy még mindig 80+ ezer forint...annyit közel sem ér.

60k körül kapsz Xperia P-t, már az is mindenben jobb nála.

De SGS árából már Xperia S-et is tudsz venni, ami szintén jóval jobb nála.


De ahogy nézem az árakat, még jóval 100+ ezerért is adják, annyiért meg HTC One X, SGS3, One S, és még millió jobb telefon van nála,

2013. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 119 000-ért vettem, de lehetne jobb is
2013. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vennék jobbat is de sajnosmostcsak ennyire futja
2013. febr. 22. 19:21
 7/10 A kérdező kommentje:
és ezt is 2 éves szerződéssel kötöm igy nem lesz túl drága sem
2013. febr. 22. 19:28
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Ennyiért sokkal jobb minden téren az Xperia S.
2013. febr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Xperiat ne vegyel. Az elejen jo gyors, de idovel belassul es fagyogat. Hiaba a gyari visszaallitas, uj ICS..lassu lesz egy ido utan..
2013. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nehogy xperiát vegyél!Ugyan az xperia s nek hd a kijelzője, de sima tft ami finoman szólva is kőkorszaki-szaki.Az sgs 2 super amoled plus ami sokkal szebb szineket,kontrasztot produkál mint az xperia s,p kijelzője.Én meglepődtem amikor az egyik ismerősömnek megláttam az xperia s jét (nekem htc desire-m van)Nagyon fakóak a színek, a fekete szinte világos szürke.Egyébként az sgs2 minden téren veri az xperia s t.A processzornál nem csak az órajel számít.Másik előnye a csamcsungnak hogy kiszedhető az akksi.Sajnos van hogy valami gebasz van az akkuval, és más nem szétszedhetős (unibody)telefonnál csak azt veszed észre hogy féltve őrzött telefonod pirotechnikai ezsközzé válik :) Hidd el nem vagyok egy samsungos sőt... de ezek a tények.Sok sikert a vásárláshoz.
2013. ápr. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!