Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Asha 302 telefonnal...

Nokia Asha 302 telefonnal lehet ingyen netezni?

Figyelt kérdés
Legjobb tudomásom szerint a telefonon van wifi. Ma beállítottam az internetkapcsolatot a saját vezetéknélküli hálózatunkra, és érdekelne, hogy így tudok-e INGYEN netezni bárhol? Mert legjobb tudomásom szerint, a wifis telefonokkal ingyen lehet netezni, de kéne a megerősítés!

2013. febr. 22. 21:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy Telenoros vagyok!
2013. febr. 22. 21:32
 2/4 anonim ***** válasza:

"....így tudok-e INGYEN netezni bárhol?..."


Bárhol nem tudsz így ingyen netezni. Ott tudsz ahol van olyan WiFi hálózat amire rá tudsz csatlakozni.


"Mert legjobb tudomásom szerint, a wifis telefonokkal ingyen lehet netezni"


Ez nem teljesen így van. Úgy tudsz "ingyen" netezni, ahogy fent is említettem. Ha egy olyan helyen tartózkodol ahol nincs nyitott vagy jelszó ismert WiFi hálózat akkor nem tudsz "ingyen" netezni. Azért rakom az idézőjelet, mert pl a otthoni hálózatodon sem ingyen netezel - fizeted a szolgáltatónak a havi díjat, csak megosztod a telefonod felé a netet. A kávézókban, éttermekben vannak WiFi hotspot-ok, amit lényegében ingyen használhatsz.

2013. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még lenne egy kérdésem: a telefonos netezés hol fog megmutatkozni? A telefonszámlán, vagy az internet számlán? :D
2013. febr. 23. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha WiFin netezel akkor a "telefonos netezés" sehol sem fog megjelenni. Ha pedig mobilinternetet használsz akkor előfizetéstől függő számlát fogsz ( vagy nem fogsz) kapni. ( Pre paid ( "kártyás: Domino,Praktikum stb ) esetén nincs számla, max figyelmeztető SMS, hogy a kereted hamarosan túlléped/túllépted )
2013. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!