Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen gyors egy Iphone 4?

Milyen gyors egy Iphone 4?

Figyelt kérdés

Tervezem hogy veszek egyet használtam és kíváncsi lennék mennyivel gyorsabb mint a 3G mert a 3G nagyon lassú.

És még arra lennék kíváncsi az Iphone 4-re rá lehet e rakni a legfrissebb 6-os szoftvert mert a 3G-re csak a gagyi 4.2.1 lehet és gyorsaságba van különbség a sima 4 és a 4S között vagy csak a kamera a lényeges különbség köztük ?



2013. febr. 23. 12:53
 1/3 reptoid ***** válasza:
Gyorsnak gyors, futnak rajta a legújabb játékok is, de egy 4S-sel összevetve azért már nem olyan szélvész. 3G-hez képest óriási ugrás, de ha egy 4S után veszed a kezedbe, akkor egyből megérzed a különbséget. Sima négyen is fut az ios 6, sőt még a 3gs-en is.
2013. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is régebben iPhone 3G-ről váltottam iPhone 4-re, sokkal gyorsabb egy 3G-hez képest. Természetesen rá lehet rakni az IOS 6-ot, és valószínű hogy az IOS 7 végéig támogatása lesz az iPhone 4-nek.
2013. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már vettem is egyet és nagyon elégedett vagyok egész nap nyomkodom :) ha a 3G-hez hasonlítom 3G= 1.4 szívó benzin 60LE 4=2.0TDI 170LE 4S=2.0TFSI Leon CupraR 265LE +chip

5=hmm BMW M550D 384LE vagy 3.0TDI 313LE ha autókhoz hasonlítom :)

2013. febr. 25. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!