Android vagy iOS?

Figyelt kérdés
Igen a véget nem érő harc egyik újjab állomása jön. A kérdés tényleg csak annyi, hogy egy átlagos felhasználónak aki zenét hallgat, játszik, netezik melyik a jobb. Olany telefont szeretnék, ami megbízható, nem crash-el be, egyszerű és élvezhető a használata, gyors, megbízható. Ezek fényében melyik az ideálisabb.

2013. febr. 23. 13:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Ha a megbízhatóság és a gyorsaság az elsődleges szempont akkor iOS
2013. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%
Ha van sok pénzed és minden szir-szarért fizetni szeretnél, iOS. Csomó pénz, de tényleg működni fog, bármikor, bárhol, legyen az játék, zene, ilyesmi.
2013. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%

http://www.youtube.com/watch?v=MIWYp6ZXe-s

A legjobb Android készülék és a legjobb iOS készülék. Szerintem innentől csak ízlés kérdése.

Részemről +1 iOS

2013. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

Tudjátok.. Az Android is stabil, főleg a gyári romokkal.

Mindennek egyszerű és élvezhető a használata. De, ha az Android felületét bonyolultnak tartod, akkor annyi az egész, hogy töltesz le 1 iOS-hez hasonló launchert, és kész is. Vagy 1 Mi-Home-t. Nekem Note 2-m van, és idáig 1 app sem záródott be olyan gonddal, hogy hoppá, hirtelen leállok, mert bugos vagyok..

Nyugodtan lehet venni Androidot is, csak nem 20ezres telefont, hanem, 100e+-ot szánj rá. Onnantól szinte hibátlanok a készülékek. Használtam iOS-t is. Mikor megérkezett az iOS6.. hát.. szinte semmiben nem változott. Így inkább váltottam valami komolyabbra. Azóta tökéletesen megvagyok a Galaxy Note 2-mmel. De a te döntésed. Android és Android közt is nagyon sok különbség van.

2013. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

Nincs semmilyen speciális igényed, szóval mindkettő jó.


Sokan azt mondják, hogy az iOS mennyire stabil, megbízható, Android meg instabil, de ez hülyeség.

Lassan 2 éve használom az egyik Androidos telefonom, és soha nem volt olyan, hogy egy program összeomlott volna, bezáródott volna (kivéve root és custom ROM-ok után, amikor rendszerprogramokba nyúlkáltam és társai, de olyat egy átlag felhasználó úgy sem fog csinálni).

iOS sem szokott összeomlani, szóval stabilitás kilőve, ez nem szempont.


Gyorsaságban Android a nyerő, mivel sokkal durvább hardver van a csúcskategóriás Androidos telefonokba, mint egy iPhone 5-be. iPhone 5 csak "smooth"-abb (van erre jó magyar szó?), de a hihetetlen erős Androidos telefonok és a Jelly Bean óta ez Androidon sem probléma, nem láttam még pl. Nexus 4-et akadni. De persze iPhone 5 sem lassú, az is mindent csinál rögtön, csak ha egymás mellé raksz egy iPhone 5-öt meg egy Nexus 4-et (vagy HTC One-t, ami még a Nexus 4-nél is erősebb) akkor azért észrevehető, hogy kicsit gyorsabban csinálja a dolgát az Androidos telefon, de ha nem side-by-side tesztelet akkor iPhone 5-re sem lesz panasz.


Android az utóbbi 2 évben lett igazán jó, előtte mondhatni végig csak béta fázisban volt, és ezért terjedt el sok hülyeség, hogy az iOS a stabilabb, a gyorsabb, a szebb, de azóta már felnőtt az Android, és nem azt mondom, hogy leelőzte az iOS-t, mert egy átlagembernek igazából ugyanazt tudja, de hogy nem is rosszabb nála az biztos.


Szóval azt válaszd, amelyik szimpatikusabb, jobban bejön, illetve jobban tetszik az ára (bár akkor iPhone kilőve), ne hallgass olyanokra, hogy az iOS vagy az Android a király, a másik meg a legszarabb.

2013. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
33%

Ios

megbizhatobb gyorsabb csak sok a pénzes alkalmazás

2013. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
9%
Mitől megbízhatóbb 1 rendszer..?
2013. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
46%

#7


Kevesebb lefagyás, összeomlás, "rosszalkodás".

De az hülyeség, hogy az iOS megbízhatóbb lenne, csak mást nem nagyon lehet felhozni az iOS mellett.

2013. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Én használtam már mindkettőt. Nem javasolnám egyiket sem a másik ellenében. Használtam JB-elt nem JB-elt iPhonet is. Custom meg gyári romos telefont is. Az is hülyeség, hogyha custom romot teszel fel az instabil lesz. Igaz, hogy ki kell tapasztalni, viszont általában gyorsabb.

A mostani telefonoknál meg már mindegy, mert úgyis atom brutál HW-t tesznek bele.


Ami nálam elég vicces volt, hogy még az android emulátor is Launcher FC-t dobott. Mintha gyárilag ilyen lenne. :)


Ettől függetlenül hülyeség, hogy melyik a jobb. Amiben az iOS jobb az az ökoszisztéma, a programok egységessége és a programok minősége. Legalábbis egyelőre. Ebben még fejlődni kellene a droidnak. És persze

A ddoidot meg jobban testre lehet szabni.


Az is hülyeség, hogy az iOS-re minden fizetős lenne. A legtöbb programnak van free verziója, viszont a fizetőseknél én jobb programokat találtam, mint droidon. Persze itt is bele lehet futni gagyiba.

Droidon ehhez némi szerencse is kell, mármint a jó programhoz. A keresésben a Play szerintem jobb, mint az iTunes.


Az iPhonehoz jóval több a kiegészítő, mint a droidos telefonokhoz.


Vedd amelyik neked jobban tetszik.

2013. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 das ist optimal dreißig centim válasza:
6%
Az androidot válaszd!Ha vmi baj van az ios-el akkor mész egy king-es boltba vagy ha van egy nagyon nagy kocka haverod esetleg megtudja csinálni,de minden féleképen egy hozáértöhőz kell menned.Ezért van az hogy az apple termékek jok,mert burokban tartják ,nem engedik hogy rosszat csinálj vele.Ha nem csak telefonálásra és zene játszásra akkarod használni a telodat akkor androidot vegyél. Az egyik ismerösöm facéjét is androiddal törtem fel. Tehát androidot válasz.
2013. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!