Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X10 mini pro miért nagyon...

X10 mini pro miért nagyon lassú 2.3.7-es androiddal? Csak nekem ilyen vagy mindenkinek? Android 2.1 nagyon elavult de visszaraktam. Android 2.2-vel milyen a sebessége van olyan jó mint a 2.1-nek

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 14:38
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:

2.2-t nem próbàltam. 4.0 ès 4.1 lassù. 2.3ból is a legtöbb, de tedd fel a mini cm7-es romot naa kernellel. Az azèrt odateszi magàt. Pàr hónap utàn belassul, de akkor ùjrateszed ès megy minden tovàbb. Èn 35 apk-t raktam fel, ès ùgy hasznàltam, de utàna màr kezdett lassulni (hozzàteszem a class2-es kàrtya is hibàs volt benne szerintem).

Nekem az a rom vàlt be legjobban (pàr hónapja mèg az volt a legjobb), azóta lehet vannak ùjabbak, de lecsertem a telót

2013. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
egyetértek az előttem szólóval... van az 1.5 meg a 2.1 amik az alapok és még attól is gyorsabb a MiniCM7 :) grat annak aki megcsinálta igen f a s z a lett :D
2013. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!