Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT-993D telefonomon...

Alcatel OT-993D telefonomon folyton elállítódik a beállított csengőhang, SMS jelzés és minden hang beállítás. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
A beállított hangok a telefon memóriájában vannak, nem is az SD-n. Esetleg valami megoldást tud valaki?

#Alcatel ot-993D #Android csengőhang
2013. febr. 23. 18:32
 1/1 anonim válasza:

Hali!

Nem rég vettem én is egy új "okostelefont" és nálam is jelentkezett ez a probléma,olvasgattam,és találtam egy megoldást rá. Azért leírom,hátha valakinek lesz még ilyen gondja :D


Át másolod a kiválasztott zenét a telefon memóriájába a ringtone-s mappába.Ha ez megtörtént újra indítod a telefonodat,és utána beállítod a zenét csengőhangnak.

Remélem sikerülni fog,sok sikert :D

2014. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!