Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan 28 ezrem mobilra....

Van olyan 28 ezrem mobilra. Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
T-Mobile-nál szeretnék vásárolni. A honlapon a Huawei Ascend Y200-at néztem ki magamnak. Jó vásár lenne ez? Mert nézem, már majdnem egy éves modell.

2013. febr. 24. 15:55
 1/7 anonim válasza:
Ez attól is függ, hogy mire szeretnéd használni. Akinek csak telefonálni kell, annak szerintem elég egy alaptelefon. De aki például komoly játékokat akar rajta elindítani, vagy filmezni akar, vagy ilyesmi, annak mélyebben a zsebébe kell nyúlnia. Neked kell eldöntened, hogy a választható telefonok megfelelnek-e az igényeidnek, vagy ha nem, akkor gyűjtesz még pénzt, és veszel egy drágábbat.
2013. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sony xperia tipo
2013. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29900 a T-nél a Sony Tipo. Azt érdemes megvenni.
2013. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
inkább vegyél használtan egy jobbat
2013. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Zenehallgatás a legfontosabb, meg hogy legyen benne wifi. Játékok sem utolsóak, de annyira nem vagyok rájuk kattanva. Néztem videot, hogy egy ilyen játék elfut rajta, akkor végülis nem kell több: http://www.youtube.com/watch?v=XrI_KDk4pSA
2013. febr. 24. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
xperia tipo jobban megéri . több benne a ram , meg nagyobb a belső tárhelye is
2013. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Y200-ba nagyon kevés a RAM, Dead Trigger (amit linkeltél játék) is csak akkor indul el, ha rootolod a telefont, aztán particionálod a memókártyát és Swap 2-t telepíted, amihez kell egy gyors memókártya, aminek eléggé le is fog ezután rövidülnie az élettartama.

Xperia tipo kb ugyanaz a telefon, csak nagyobb RAM-mal, tehát inkább azt vedd.

2013. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!