Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-Mobile-nál szeretnék egy...

A T-Mobile-nál szeretnék egy Samsung Galaxy S3-at venni online. Jelenleg a legkisebb csomagban is ingyen elvihető, ami aggaszt az a lehetséges mobilelőleg. Sosem voltam T-s, vett már valaki valami hasonlót teljesen új előfizetőként?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 12:31
 1/4 Balázs88 ***** válasza:

Ha a kezdőrészletnél az van hogy 0Ft akkor semmit nem kell fizetni vásárlásnál és a szállítás is ingyenes.


Legjobb ha megkérded telefonos ügyfélszolgálaton: 1430-as számon vagy, +36-1/265-9210, +36-30/930-3100 telefonszámokon.

2013. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balázs88 ***** válasza:
Előfizetéses telefon rendelésnél fel is hívnak adategyeztetés céljából és akkor mondják meg hogy kell e valamit fizetni ha egyáltalán kell.
2013. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 JBcash válasza:
Én a héten akartam venni egy Galaxy S3-at a legkisebb csomaggal, teljesen új előfizetőként. Minden rendben ment, legalábbis a fizetéssel kapcsolatos beszélgetésig. Ott ugyanis benyögték, hogy 60000Ft mobilelőleget kellene fizetni. Tehát igen, jogosan aggaszt a lehetséges mobilelőleg.
2013. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tőlem nem kértek mobilelőleget igaz én csak most vásároltam (kifutó modellként) egy S3-at.
2014. aug. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!