Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jó játékokat tudnátok...

Milyen jó játékokat tudnátok ajánlani, ami fut az Xperia Tipo-n is?

Figyelt kérdés
A Zöld kéz nem marad el!

2013. febr. 25. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami komolyabb, fizetős játék (Asphalt 5-6, Modern Combat 1-2, Need For Speed Shift, Dead Space, Sims 3, Osmos, Cogs, ilyesmi), nem hiszem, hogy nagyon elfut rajta, de érdemes megpróbálni én pl. olyat is láttam, hogy Most Wantedet vkinek sikerült rávarázsolnia, bár az nyilván kicsit lebutított, kalóz verzió volt.

Casualokkal nagyon nem játszom, bár a Cut The Rope/Cut The Rope: Experiments, Bad piggies, Angry Birds: Seasons még normálisabbak, talán a Temple Run (?). Tamagochiból most csak Pou van, nekem nem jött be.

2013. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Dead Trigger elmegy rajta, talán a Dead Space is, olyat is hallottam már, hogy a Modern Combat 3 is elment rajta, ezekkel érdemes kisérletezni, viszont ezek biztos elmennek rajta: Temple Run, Temple Run2, Angry Birds, Cut The rope, stb.
2013. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!