Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy régi android 2.1...

Van egy régi android 2.1 rendszerű telefonom. Ismertebb nevén vodafone 845 vagy másnéven Huawei u8120. Hogy állítsam vissza?

Figyelt kérdés

kiakartam függetleníteni hülyeségből és beírkáltam valami hülyeséget függetlenítő kódnak ami persze hogy nemvolt jó. A problémám az hogy ezmiatt még a gyári vodafonos hálozatom is letiltottam.

Van megoldás hogy állítsam vissza legalább az eredeti hálózatot?


2013. febr. 25. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd be a Vodafone-hoz.
2013. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem pénzért akarom megcsináltatni. hanem én magam. tudom hogy valami data reset a megoldás. megis csináltam de ugyanaz minden
2013. febr. 25. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
De jo hogy ellenkezel az okosabbal :D Az IMEI szamod kerult tiltasra a tul sok probalkozas miatt. Ezt otthon NEM lehet megcsinalni (vagyis meg lehet, de az illegalis), szoval vidd csak be szepen ha meg hasznalni akarod.
2013. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor gondolom neked az is illegális hogy másik romot raknak fel telefonokra a gyári helyett. meg ennyi erővel a mobildoktoros üzletek is azok amiért függetlenítenek. minek vigyem be ha énis megtudnám csinálni. csak az a jó hogy teis csak alapvető dolgokat mondasz amit a hülye is tud ahelyett hogy segítenél
2013. febr. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!